Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ebben a helyzetben is tovább...

Ebben a helyzetben is tovább csináljam?

Figyelt kérdés

A héten nagyon komolyan eldöntöttem, hogy le akarok szokni, ez ment is pár napig, de ma felhívott a barátom, akivel 3 éve vagyunk együtt, hogy nem tudja mi legyen kettőnkkel, nem jön át ma este hozzám, mert gondolkoznia kell a dolgokon.

Egész nap cigit akarok venni, mert minden bajom van! 10en pár éve szívom, eddig nem akartam, vagy nem komolyan akartam leszokni, de most elbizonytalanodtam, hogy keresek egy megfelelőbb alkalmat, mert nagyon idegesít ez is!


2012. jún. 9. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__3041804-v..


Olvasd el a 4. kommentet a kérdezőtől. Ettől jobb hozzáállást még nem hallottam. Talán neked is segít dönteni.:)

2012. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

rre a könyv miatt voltam képes, mert egyébként biztos vettem volna és bemeséltem volna magamnak, hogy nem én vagyok a hibás, hogy rágyújtottam, hanem a körülmények, a munka és a hülye emberek!

-->köszi, gondolom, erre gondolsz.

Még nem mentem el venni, bár kattogok. Az előbb ettem egy csomó szotyolát, most jobb.

2012. jún. 9. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csak dohányzásra érvényes az, hogy viharos ídőkben mutatkozik meg valójában az ember jelleme.


Jó, hogy felismerted azt, hogy kifogásokat gyártani nem elfogadható, viszont ezt olyan szinten kell megértened, hogy valóban és mélyen tudatosuljon benned az, hogy minden döntés számít és minden döntésnek következménye lesz, éppen ezért az az ember aki nem következetes, sokszor fog visszaesni és vigyázni kell a visszaesésekkel, mert ezek az önszabotálás szokását alakíthatják ki az ember jellemében. Az önszabotálás az oka annak, hogy sokan nem tudnak leszokni és ha ez a tulajdonság berögzül akkor legközelebb nem a barátod, hanem valami más fogja kiváltani belőled a dohányzási kényszert, noha egyetlen kifogás sem elfogadható egy elszánt leszokóban levő személy esetében.

2012. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!