Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy sima vérvételnél pontosan...

Egy sima vérvételnél pontosan miket vizsgálnak? 15/f

Figyelt kérdés
Szüleim el akarnak vinni egy sima vérvételre és érdekelne, hogy kiderülhet-e hogy dohányzom? Elsősorban arra lennék kiváncsi hogy miket néznek? (pl. hogy vas szint vagy ilyenek?) A szokásos necigizz dumát kérem hanyagoljuk

2012. jún. 12. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Ha ilyen menő vagy miért fosol, hogy kiderül?
2012. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Amit az orvos kér. Egy vérvételből elég sok minden megállapítható. Vannak alap vizsgálatok, de az orvos bármivel kiegészítheti.

Egyébként nem az a baj, hogy cigizel. Az nem gáz, senkit sem érdekel. A gáz az, hogy bagózni van arcod, de mégis f*sol a szüleidtől.

2012. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem sokat foglalkozhatnak veled a szüleid, ha számukra csak a vérvételből derülne ki, hogy bagózol. Mondjuk abból ez nem derül ki.

Nincsen sima, meg rücskös vérvétel. Vérvétel van és annyi és olyan vákumcsőbe vesznek vért, amilyet kér a beutaló orvos. Aztán hogy a levett vérből mit vizsgálnak, attól függ, mit ikszelt be a doktor. Lehet az csak vérkép, vagy teljes nagylabor.

Hanyagoljuk a necigizz dumát? Hány éves vagy, 15? Pfff...Érts meg: az, hogy miért káros a cigi, nem azért mondják, hogy elhidd, hanem hogy tudjál róla. A döntés a tied.

2012. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülye kis gyökér :D Én is cigiztem annyi idősen, és tudod mit mondtam? Szüleim, így jártam, rászoktam a dohányzásra. Nem voltam rá büszke, mai napig szégyellem (pár év után le is szoktam), de nem fostam, mint egy kis hülyegyerek, és nem kérdeztem fasságokat. Állj már talpra, és szedd össze magad, döntsd el, hogy cigizel-e vagy sem.
2012. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha herkáznál se érdekelné őket, ilyeneket nem vizsgálnak sima vérvételen... főleg nem nikotin szintet
2012. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!