Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire lehet érezni az...

Mennyire lehet érezni az ízesített cigi szagát?

Figyelt kérdés
Ízesített töltött cigit szívok(cseresznyés primus), az érdekelne, hogy mennyire lehet az ilyen cigiknek a szagát(cigiszagát) érezni pl lakásban vagy zárt térben?

2012. jún. 20. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szellőztetsz elmegy a cigiszag. :D Szerintem amúgy szagában majdhogynem ugyan olyanok az ízesített dohányok/cigik, csak az ízükben van plusz gyümölcs vagy más íz. Én mellette ugyanúgy érzem a cigi ízét és szagát is.
2012. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazából én olyan cseresznyés, nyomott füstöt éreztem, de nem túl jó a szaglásom, szal kíváncsi vagyok ki mit mond
2012. jún. 20. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pipázom (nem vízi, rendes fapipa). Vaníliás dohányt szívok az egyikből, a másikből cherry-set (egy pipából, csak egyfélét szabad).

A környezetem rendszeresen mondja, hogy milyen kellemes vanília illat van, amikor pipázok, milyen finom vaníliás a füstje.

De ha nem szellőztetek utána, 1-2 óra múlva a vanília illatot a kesernyés égett dohányszag. Szerintem az aroma hamarabb elpárolog, a dohányszag tovább megmarad.

Bár ez pipa, nem cigi.

2012. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
valami hasonló van ciginél is. csak tovább marad a jó szag:D
2012. jún. 20. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi csoporttársam szívott ízesítettet. Amíg szívta, addig kellemes illata volt, de amikor eloltotta, akkortól ugyanaz a hamutartószag volt, mint a hagyományos ciginél.
2012. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mellesleg már próbáltam és az uccsó válaszolónak volt igaza, nem rendes füstszag van hanem olyan fura(mosthogy mondod tényleg hamutartó szag szerűség)
2012. aug. 11. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok,itt lehet kapni Pina Coladas cigit.Isteni illata van.
2012. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!