Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 6 naapja nem gyujtottam ra,...

6 naapja nem gyujtottam ra, de meg mindig ugy kelek fel reggel, mintha elotte nap elszivtam volna egy dobozzal, ez megfog valltozni?

Figyelt kérdés
a tudo tud valamelyest regeneralodni? vagy mar soha nem lesz olyan "friss" a levego, mint azelott? 12-13 evet dohanyoztam
2012. jún. 28. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes jelenség a leszokóknál.6 nap nem elég,hogy a tüdőd regenelálódjon..Ehez kicsit több idő szükséges! Legalább 3-4 hónap vagy több..Sőt nállad valószínű,hogy ez az időtartam nagyobb lesz,mivel elég sok évet töltöttél el dohányzással.
2012. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én két hete, de én érzem, hogy könnyebben kapok levegőt.

Viszont még mindig úgy rágyújtanék!!

2012. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb lesz nyugi! Ügyes vagy hogy kibirtad eddig!Valami mozgásformát javasolnék,az gyorsitja a tisztulást!Sok sikert:)
2012. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mit érzel reggelente? mert ha égető fájdalmat, akkor az nem a tüdődből jön, hanem refluxod van és a gyomorsavad jön vissza és marja a gyomorszájadat, és a torkodat, és ez pont olyan érzés, mintha a mellkasod lenne... én is azt hittem, hogy ez a dohányzás miatt van de mivel 3 év nemdohányzás után sem múlt el, ezért elmentem orvoshoz...
2012. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!