Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig érzem a cigi hiányát?...

Meddig érzem a cigi hiányát? 13napja nem gyujtottam rá, de még mindig hiányzik.

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Kitartás,mert még sokáig!!!!
2012. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi mert még kb. 3 hónapig érezni fogod, és még utána is lesznek hullámok. Egy év után már nem lesz nikotin a testedben egyáltalán.
2012. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En 2 eve leszoktam, de amikor ideges vagyok legszivesebben ragyujtanek egybol, vagy amikor kavet vagy alkoholt iszok szinte egybol cigizni akarok. ez az erzes mindig benned lesz. csak rajtad mulik,hogy utan ragyujtassz e vagy nem.
2012. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval azt mondjátok, hogy még egy slukkra se gyujtsak rá?

:((

2012. jan. 13. 21:16
 5/8 anonim válasza:
Mostmár ne. Vagy akkor minek szoktál le, ha megint cigizni akarsz?
2012. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban, a 3.hónap után dől el, hogy sikerült, avagy sem.
2012. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem másnap eldőlt..

Eldöntöttem hogy abbahagyom, és abbahagytam.

Szóval az ilyen dumák, hogy "na szép lassan leszokok, először csak napi 1-2 szál" meg a nikotin tapasz, elektromos cigi..

Ezek mind hülye dumák, a gyenge embereknek.

Aki le akart szokni az tegye le és ennyi, ne sírjon.. Akarat kérdése.

2012. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Elsa ***** válasza:

Én akkor szoktam le, amikor elhatároztam, hogy nem gyújtok rá többé és a rengeteg pénzt, amit a semmibe (!!!) füstöltem ezidáig, milyen hasznos és pótolhatatlan dologra fogom inkább költeni. Ez bejött ! :) Pampers vettem két pici gyermekemnek :)))

20 éve szabad vagyok, frissebb, kitartóbb mindenben - és hangosan, teli tüdőből tudok énekelni :)))

-

Addig fogod érezni a kísértést, amíg el nem dobod az utolsó darabot is a kukába. Ne tartalékolj odahaza többé koporsószeget !

-

5 éven belül 3 rokonom halt meg a dohányzás okozta betegségben... :( És mind fiatalon: 50-60 közöttiek. Bezony...

2012. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!