Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizők, meddíg tartjátok...

Cigizők, meddíg tartjátok lent a füstöt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak bulikban szívok (havonta 1-2 éjjel). Változó, hogy meddig tartom lent. Előfordul, hogy le sem tüdőzöm, de az is, hogy kb. 15-20 másodpercig (bár ez ritka, nem szeretem eddig lent tartani).
2012. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Átlag fél perc kábé. De nem tudom. Amíg jólesik igazából. Leszívom gondolkozok, elmondok egy-ké mondatod, aztán kifújom. De ez a hangulattól is függ. Ha sietek rövidebbeket szívok, gyorsan tüdőre, 5-10 másodperc és már fújom is ki. Ha ráérek, "meditálok", hosszú slukk, jó mélyre, aztán majd egy perc múlva kifújom. Néha elfeledkezek magamról és az orromon.

Meg ugyanazon a cigin belül is változik. Az első egy-kettő mindig rövidebbre sikerül, az utolsónál mindig megállok (akkor is ha sietek), hosszan és jó mélyen szívom le.

De amúgy az évek során egyre mélyülnek a slukkok ezt figyeltem meg, jó egy év cigizés után tudtam beszélni füsttel a tüdőmben és utána kifújni. Most már sima ügy.

20/L

2012. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
érdekes mert a cigi füstját olyan 5mp-ig, de a fűvet akár 20-ig is
2012. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ahogy érzed :) Én valamikor beleszívok letüdőzöm és fújom is ki rögtön ..
2012. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez hatalmas téma, 5évig dohányoztam, aztán az egyik fiatal ismerősöm, aki mellesleg testépitő, tüdőrákos lett. Kioperálták a jobb tüdőlebenyét, és azóta csak rosszabb a helyzet. Már nem dohányzom. Akarod még tudni meddig tartottam lent a füstöt?
2012. júl. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt sosem figyeltem.
2012. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Addig amég az egyrétegű hámréteg elnem pusztúl , és aztán pedig amég nem kap tüdőrákot!! :)
2012. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vetésilúdnak és handasusnak igaza van.Én 25éves vagyok 11éve dohányzom ezelött egy hónappal próbáltam leszokni sajnos csak egy napra sikerült,tiszta idegsokkos voltam.Azt mondják minden fejben dől el de nekem vhogy nem megy :(
2012. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!