Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tehetnék ha sűrűn dohányzó...

Mit tehetnék ha sűrűn dohányzó ember mellett dolgozom mindennap?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar a füst. Nem dohányzom, kikészülök a dohányfüsttől. A hajam, bőröm, ruhám tiszta bagó szagú mindig. Káros lehet az egészségemre?
2009. júl. 11. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én dohányzó ember vagyok, és mint dohányzó ember mondom: mindenkinek JOGA VAN A TISZTA LEVEGŐHÖZ!!!!! Menjen el a kolléga a kijelölt dohányzóhelyiségre!!! A felettesednek mondd el a problémádat, ha akadékoskodnak akkor meglehet legyinteni hogy egy munkahelyen milyen szabályok vonatkoznak a dohányzókra.... Nehogy már te "szívj" szó szerint. Állj a sarkadra, oszd le a kollégát, ha nem hajlandó kimenni a helyiségből miközben dohányzik, akkor meg irány a főnök!
2009. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szólj neki.

én is dohányzom, de nem mások orra alá.

2009. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő a főnököm. Fél éve dolgozom vele egy kis helyiségben. Még nem szóltam neki, hogy zavar a füst. Tudom róla, hogy nem menne ki cigizni. 5. emeleten dolgozunk. Kinyitja az ablakot, de semmit nem ér... Sőt, ahogy ismerem, még engem szólna le, hogy mi az, hogy én szólok neki. Nem szívesen mondanék fel emiatt, jól keresek és nem dolgozom sokat. Ez viszont így nagyon gáz.
2009. júl. 11. 10:50
 4/4 anonim válasza:
100%
amikor látod,h ráakar gyújtani,smárold le:D.úgy mint a reklámban is(mondjuk ott úgy van,hogy a csajt kínálják cigivel,és ő ehelyett meg lesmárol egy srácot.
2009. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!