Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van Különleges receptetek?...

Van Különleges receptetek? Ami mutatós és persze nem telik nagyon sok időbe a cicomázása. Húsvétra szeretnék valami különlegességet késziteni, amit esetleg nem mindennap készit az ember.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 07:23
 1/8 A kérdező kommentje:

Jajj egyet kaptam is..Ilyenekre gondolok!!! Gyönyörű és nem is nehlz elkésziteni!! És elég különleges. Szerintem..

[link]

2010. ápr. 1. 08:33
 2/8 A kérdező kommentje:
Légyszi légyszi irjatok vagy linkeljetek:D
2010. ápr. 1. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tortareceptet küldök. kb. 2 hónapja próbáltam ki először, nagyon fincsi és gyorsan elkészül. Igaz, hogy nem kimondottan húsvéti, de finom és mutatós desszert.

[link]

2010. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia köszi szépen.Már régen is nézegettem ezt a receptet hiszen mindenki csak dicséri!

Még várok! Inkább étel reciket:D Mert már meg van h milyen sütöket sütök.

2010. ápr. 1. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem -ha tervezel levest- akkor bármilyen zöld zöldségből készült krémleves nagyszerű. Spenót akár. Hiszen tavasz=zöld. A tetejét meg díszítheted kis joghurttal vagy tejföllel esetleg arra egy kevés reszelt répa és az szépen mutatna :) Sőt, ha jól tudom, akkor spenóthoz illik a főtt tojás is. Szerintem a krémleves különleges. Valljuk be, nem mindenki szereti ;)

Ahogy a linkeden látom töltött hús. Apukám nagyon finomat tud csinálni, alapja a tojás :) Hagymapirítás, esetleg sonka (szerintem húsvétkor naná, hogy sonka :)) bele a tojás és párolt zöldségek. Aztán ezt felgöngyölöd a hússal, megtűzöd, bepanírozod, kisütöd, és szépen felszeleteled, hogy mindenki lássa, milyen szép színes tavaszias belül :) Apum kétfélét szokott csinálni, a másikba egy kis májat szokott sütni, az is nagyon finom :)

Remélem tudtam segíteni :)

2010. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Naná hogy tudtál segiteni!!!!! Nagyon cuki lesz! Meg fogom csinálni. Tehát akkor remélem h jól értettem: olaj+hagym+tojás+zöldsgé+sonka ezeket mind egy picit az olajba megpárolom ugye? Mármint a tojást ráütöm rendesen és elkeverem?

Biztos igy..Jaj csak a bajom h a húst nem tudom h hogy göngyöljem fel..Nincs hústűm amivel megállna..De gondolom h a panirtól megáll..

2010. ápr. 1. 09:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, mintha rendes rántottát készítenél.

Ha nincs hústű jó a fogpiszkáló is, csak el ne felejtsd, hogy melyikbe mennyit tettél :) De szerintem muszáj megtűzni :) Örülök, hogy segíthettem :)

2010. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike!!Én is örülök h segitettél:D!
2010. ápr. 1. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!