Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 5 hónapja hogy leszoktam. Még...

5 hónapja hogy leszoktam. Még mindig hiányzik. Ez normális?

Figyelt kérdés
14-17 éves koromig dohányoztam, már 5. hónapja nem gyujtottam rá, és még mindig hiányzik..nem pangok, nem őrülök meg érte, de hiányzik, van mikor egész nap az jár a fejemben h mennyivel jobb vt még dohányozni, meg milyen jó azoknak akik szívják. Ez normális ennyi idő után?:S
2012. júl. 10. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

mért lenne jobb ha még mindig cigiznél? Kimaradsz a társaságból vagy mért érzed ugy? Nem jobb hogy megmarad egy csomó pénzed?

Szeritnem 5 hónap után már nem kéne ezt érezned.

2012. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugi ez normális. Én több mint 3 éve leszoktam de nagyon nagy ritkán nekem is eszembe jut, hogy de jó lenne elszívni egy cigit :D persze nem gyújtok rá, Te is tarts ki :)
2012. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld fordítva nézni a dolgot, mikor megkívánod a cigit.

Én ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy nem azért nem gyújtok rá, hogy megfosszam magam az élvezettől, hanem hogy ne legyen bűntudatom azután a pár perc élvezetem után. Tehát nem az elvett jó érzés visszakapása miatt, hanem az utána jövő rossz érzés elkerülése miatt nem gyújtok rá.

2012. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!