Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vannak jo hatasai is a dohanyz...

Vannak jo hatasai is a dohanyzasnak? 8 honapja cigarettazok. Napi 3-4 szalat de van nap hogy nem is szivok mennyit karosit ez? Olvastam azt is hogy a hagyma tisztitja a tudot ez mennyiben igaz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A ciginek jó hatása nincs. Azért is veszélyes mert hasonló a droghoz, egyre többet szívsz anélkül, hogy észrevennéd. Azután függő leszel, nem tudsz meglenni nélküle. Vannak akik életükben nem tudnak leszokni róla, még akkor sem ha az életük függ tőle.
2012. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok - azt elfelejtettem írni: 40 évig szívtam, 7 éve szoktam le róla.
2012. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

dohányzásnak annyi jó hatása van csak amit te érzel. egyébként meg marhára károsítja a tüdőt és nagyon sokmindenre rossz hatással lehet (hajhullás, rák, pénisz zsugorodás, abortusz, impotencia stb.)

a hagyma nem tudom mennyire tisztítja a tüdőt de biztosan jobbat tesz mind a cigaretta.


és ezt most nem úgy mondom neked mint egy dohánygyűlölő "dögöljön meg az összes dohányos" féle, mert én is dohányzom party szinten szal azért én is tudok mindkét oldalról dolgokat.


én nem szándékszom rászokni, úgy vagyok vele, hogy ha társaságban megkínálnak akkor elfogadom, és addig nem számítok függőnek amíg nem megyek el külön érte a boltba, nem költök rá pénzt és nem gyújtok rá egyedül.


17/F

2012. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rövidtávon szerintem van a ciginek jótékony hatása is,pl örömhormonokat szabadít fel.De ha rászoksz,akkor már nincs.Maradj meg így,sose szívj ennyinél többet,mert az már nem olyan jó.Én is 5 szálat szívok már hosszú ideje.
2012. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) 5nel ugysem szoktam tobbet
2012. júl. 15. 21:19
 6/12 anonim válasza:
Én is dohányzok. Jótékony hatásnak és azt vettem észre ,hogy elveszi az étvágyamat. Van ,hogy csak egyszer kajálok este 6kor és egyáltalán nem vagyok éhes.
2012. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
en meg azota mindig ehes vagyok :D miota szivom 2kg-ot felszedtem
2012. júl. 16. 14:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Lassitja az anyagcserét a cigi. Hagyma nem tisztitja a tüdőt.


Szerintem nem kell felsorolni mennyi bajt okozol a tüdődnek (is) a cigivel, ugy látom tudod a kockázatokat és vállalod.

2012. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó hatása nincs, hacsak nem az elszívása közbeni "élmény". Valamennyire a napi egy szál is károsít, de minél kevesebbet szívsz, annál jobb. Ha az vigasztal, a szomszédunkban él egy nyolcvan éves néni, láncdohányos, de még mindig él. xD
2012. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Alapvetően a ciginek csak az hogy ideiglenesen boldogságot okoz (ahogyan már előttem írták) más nincs! Azt szabad tudnom hogy honnan vetted azt hogy a hagyma tisztítja a tüdőt? Inhalálod vagy mi? :D

2012. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!