Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen előnyei vannak a...

Milyen előnyei vannak a dohányzásnak?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy segít a szociális életmódban(beszélgetés más cigisekkel), van valami más? Én most lettem túl az első dobozon (még fiatal vagyok :P) De nemtom, szédülök meg nyugi van, de mást nem érzek? Ennyi lenne?

2012. ápr. 25. 18:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Előnyei nem igazán vannak, de van rengeted hátránya. Hagyd abba, amíg teheted. Pénz kidobás, az egészséged is tönkreteszi, külsőleg is elront.
2012. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
SEMENNYI!
2012. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Először mindenkinek rosszul esik, mégis alattomos módon (észrevétlenül) függővé válhatsz a nikotintól, és jön a hátrányok sorozata. Nincs előnye, csak veszélye és a vége szívás, mert sokba kerül, mert üldöznek, büntetnek ha tiltott helyen gyújtasz rá, és borzasztó elvonási tüneteid lehetnek.
2012. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Eleinte semmi. Később, ha rászoktál, az az előnye, hogy ha dohányzol, nincsenek elvonási tünetek.

Mindenképpen azt javaslom, hogy most hagyd abba. Mi a párommal mindketten dohányzunk, most próbálunk leszokni. De valami hihetetlen kínszenvedés, a szó szoros értelmében röpködnek a tányérok, feszültek vagyunk, egyszerűen borzasztó.

De a még borzasztóbb az, hogy tíz év alatt ketten laza három millát költöttünk cigire! Ez pont az a pénz, ami ha most rendelkezésünkre állna, meg tudtuk volna venni a lakás felét, amit most bérlünk, így kaptunk volna hitelt a másik felére. De hát elfüstöltük. Így hát dobáljuk ki a pénzt albérletre, ami évente még fél milla kidobott pénz. Mindent összevetve nagyon bánom, hogy nem hagytam abba akkor, amikor még nem értettem, mi a jó benne, és csak menőzésből szívtam :(

2012. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
82%
Ez komoly kérdés? Semmi előnye sincs. "Segít a szociális életmódban" Hát tanulj meg beszélgetést kezdeményezni és máris nem kell a cigi. Rengeteg undorító mellékhatásán kívül, mint a sárga fogak és körmök, büdös lehelet, ott szerepelnek a daganatok, és nem csak a tüdőt, de akár a nyelvet is érintheti. MEGÉRI EZ? Te életed, te döntesz! Jogod van elszúrni, de megmenteni is.
2012. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogyha meghalsz tüdőrákban akkor nem zabálod fel előlünk jó kajákat, ráadásul csökkented a bolygó túlnépesedését, igaz csak minimálisan.


Ami gáz, hogy rohadt lassan hat, és addig nagy eséllyel mi, adófizető, nem dohányzó polgárok is fizetjük a gyógykezelésedet, főleg amikor már munkaképtelen leszel és a kínzó fájdalomtól öntudatlanul fekszel majd a saját fosos hugyodban valamelyik kórház krónikus belgyógyászatán és elhaló hangon morfiumért könyörögsz, az oxigén hiány miatt kékes és száraz bőrödet véresre vakarod és a saját gennyes, véres felköhögött váladékodat nyeldekled amitől időnként masszív okádásban törsz ki, persze mivel a nővérek túlterheltek és elfoglaltak, nem tudnak állandóan figyelni, hogy ne fulladj meg a hányásodtól, de végül is akkor már mindegy lesz. A hányás és véres fosás persze nem lesz számodra akkor már szokatlan, mert a kemoterápia addigra megedz, legalább maid a hajadba sem tud beleragadni.


Addig gondolkodsz a dohányzás előnyein, amíg nem látsz valakit rákban meghalni. A fiatalokat gyorsabban és kegyetlenebbül viszi el, mert aktívabb az anyagcseréjük, így gyorsabban képez áttéteket is. Rettenetes látvány.


Nehogy azt hidd, hogy veled sosem történhet ilyen.


Persze most jelenthetitek a hozzászólásomat a moderátoroknak, de ez a valóság. Így néz ki, ne szépítsük. Isten hozott! Ha nem tiszteled a tested később ő sem fog téged.

2012. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Előnye nem sok van.Régen én is azt hittem,hogy sok előnye van annak,ha dohányzok,de most leszoktam és rá kellett jönnöm,hogy a cigi inkább csak visszahúzott,mint előre vitt.Kezdetben,amikor rászoktam,azt hittem,emiatt tudok aludni,mert előtte alvászavarom volt.Beszélgetni is könnyebb volt.Meg úgy elviselni a napot.De most,hogy már nincs,furcsa,de sokkal felszabadultabb vagyok,nem vagyok ideges,minden bajom elmúlt,amit a cigi okozott.Nem mondom,hogy nem hiányzik,mert mégiscsak egy alattomos függőségről van szó,de sok mindenben viszont megérte,hogy letettem.
2012. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Huh. úgylátszik itt mindenki cigiellenes :P

én még nem szoktam rá, de ha ennyire nincs előnye. miért szívja több milió, ember?

amúgy, nekem eddig nem volt nagy pénzkidobás, csak 690 ft-t költöttem rá, 2 hónap alatt. most értem az utolsó szálhoz, de még nem értem a lényegét.

2012. ápr. 26. 06:43
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Kb, majd megszokod akkor nem fogsz szédülni, viszont előbb utóbb rá fogsz szokni főleg ha 18alatti vagy

Hány éves vagy? Milyen fajtát szívtál el?

2012. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kék pall mall Az első és lehet utolsó doboz cigim :P Ha az fontos 15 wagyok.
2012. ápr. 26. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!