Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az hogy bármilyen...

Miért van az hogy bármilyen tipusú és márkájú cigit szívok ez történik?

Figyelt kérdés
szóval meggyújtom a cigit és beleszívok,eddig semmi baj,aztán kb a 4.szívásnál annyira rossz,kaparó érzés lesz,hogy a számhoz se tudom emelni,nem tudok beleszívni,nemhogy letüdőzni...miért van ez?
2012. júl. 18. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
allerigás vagy a cigire
2012. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg így van és ne is erőltesd!
2012. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Miért is akarsz te mindenáron mérget juttatni a szervezetedbe??

Örülj, hogy nem bírod, így eszedbe sem jut rászokni.

2012. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
elegem van abbol h barmilyen kerdest teszek fep cigi temaban,tuti h a valaszok fele az lesz hogy "hagyd abba szokj le rola" a kerdesre meg nem erkezik normalis valasz....amugy ha nagyon szertenetek tudni akkor otszor probalzam eletemben mert kivancsi voltam milyen es eszem agaban sincs raszokni, csak tobb felet kiprobaltam.mindig ez tortent es kivancsi vagyok hogy miert? miert velem kell foglalkizni, miert nem lehet a kerdesre valaszolni? es az meg hogy "miert akarsz minden aron merget juttatni a szerveetedbe" valasztol kiborultam....mondtam en egy szoval is hogy miindenaron cigizni akarok????? chh
2012. júl. 18. 08:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert a cigire rászokni rohadt nehéz.

Legalább annyira nehéz, mint leszokni, a szervezet erősen tiltakozik ellene. Ha ennyire nem bírod, a bánatért próbálgatod? Menőzni akarsz, mi, csak nem egy, hát így jártál, ettől csak szánalmas leszel...

Ne csodálkozz rajta, hogy oltogatnak ilyen kérdés miatt...mintha azt kérdeznéd, miért fáj, ha kést szúrok a tenyerembe vagy tűvel szurkálom a szemem...

2012. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért mert az elején a izzó dohány mögött lévő sima érintetlen dohány is szűri a füstöt de ahogy fogy úgy lesz erősebb a füst.
2012. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
fogd fel, nem menőzni akarok mert igazából senki nem tudja h cigiztem csak az akitől kértem...és hogy miért próbáltam több félét? mert volt köztük ízesített és kipróbáltam mert lövésem se volt milyen
2012. júl. 18. 09:41
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért kezd el mindenki támadni, mert akár hiszed, akár nem, többségében, volt tehát már LESZOKOTT dohányosok vagyunk itt gyk n a dohányzás részleg olvasói... próbáljuk megóvni az ilyen kis hülyéket, akiknek azt is meg kell kérdeznie, hogy egy mérgező, fullasztó, irritáló, toxikus, legalább 250 mérgező és rákkeltő anyagot tartalmazó dologtól, amit a szervezete egyértelműen nem bír, miért lesz rosszul...

Képzeld nekünk meg elegünk van abból, hogy 10enéves kiskamaszok idióta kérdéseire válaszolgassunk, amiket már szinte naponta fel tesz valaki...

2012. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az elején, csak 6 slukkot tudtam beleszívni, aztán a narancs Pallmall-től szépen fokozatosan eljutottam a piros Bondig. De ez másfél év alatt volt! Nem kell erőltetni. Ha meg cigizni akarsz akkor kezdjél szürke vagy narancssárga színűekkel.
2012. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

de akár hiszed akár nem, senki nem fog leszokni azért, csakmert ti ezt írjátok. Most képzeljétek el ezt a szitut:

-Hééééé haver ! Képzeld, leszoktam a cigről!

-Kajakra? Hogyhogy?

-Hát tudod gyakorikérdéseken mondták hogy szokjak le, úgyhogy leszoktam!


Na ez zért kicsit hülyén jönne ki...Amúgy ti ne foglalkozzak azzal hogy más hogy teszi tönkre magát, legalábbis ne itt GYIK-en mert itt tuti nem hallgatnak rátok. És persze tök ügyesek vagytok hogy leszoktatok meg minden de könyörgöm, ha valaki a családjáért, bartájaiért nem képes leszokni akkor most komolyan miért szokna le a ti kérésetekre?

2012. júl. 18. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!