Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyhete elkezdett fájni a...

Egyhete elkezdett fájni a hátam, néha köhögök, meg dohányzok is később a nyakam kezdett fájni, megijedtem és nem merek rágyujtani?

Figyelt kérdés
de hozzáteszem, h két éve cigizek, ez mellett 2-3 hete folyamatosan a számitógép előtt ülök, és nem is nagyon mozgok egy ideje, vajon ettől lehet, hogy fáj a hátam, vagy a cigi a hunyó?

2012. júl. 19. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj és szellőztesd ki a tüdődet, csinálj karkörzéseket, tarts szüneteket a gépezésben , és ha lehet ússz egy jót.

Szerintem a kettő együtt okozta.

2012. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokadszor is elmondom, de lehet neked először, nem tudunk ráérzéssel diagnózist felállítani... igen a tüdőrák egyik tünete hogy fáj a hátad, de a gerincferdülésé is... menj el körzeti orvoshoz, majd tüdőszűrésre, ha ezek azt mondják, nincs bajod, akkor ortopédia, ha ott sem jutnak semmire veled, akkor csontkovács...


ui.: ha úgy érzed, hogy a gerinced fáj, érdemes a csontkováccsal kezdeni...

2012. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!