Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elvileg közterületen is csak...

Elvileg közterületen is csak dohányzásra kijelölt helyen szabad rágyújtani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem.
2011. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lesz olyan szabály, hogy pl. nem gyújthatsz rá hazafelé sétálva, mert ott nincs kijelölt dohányzóhely. Ilyennel próbálkozni sem fognak, túl nagy a kockázata, és a betartatása is esélytelen.
2011. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De pl. egy buszmegállóban, ahol megállsz, és várod a buszt?
2011. máj. 13. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyakorlatban ez ellen sem tudnak semmit sem tenni. A rendőrség, ha épp arra jár, nem foglalkozik ilyen piti dolgokkal. De Pesten már bevezették ezt a buszmegállós szabályt, bár akkor nem értem, hogy mit keres dohányelnyomós rész a kukákon :P :) Bevallom, dohányzok, és nem érdekelnek az ilyen szabályok, törvények, rendeletek.

Intelligens dohányosnak tartom magam, én pl. sosem gyújtottam rá tömött buszmegállóban. Mindig pár méterrel arrébb, ahol kevés ember volt. Valamint nem gyújtok rá kisgyerek közelében sem, hiába tegyük fel: dohányzik az anyja is. Aki pofátlan dohányos, az a törvények hatályba lépése után is az lesz, ez nem lesz számára akadály.

22/L

2011. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Azért van, mert most vegyen a BKV 500.000 új kukát milliárdokért, mikor teljesen jók a mostanik is?

2011. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ne csodálkozzanak, ha sok ember a kuka közelében (buszmegálló mellett) fog dohányozni, hogy ki tudja dobni a csikket - ha épp a normálisabb formák közé tartoznak, akik nem a földbe tapossák.....
2011. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem, mert az emberek ugya analfabéták, akik se írni se olvasni nem tudnak és még a TV-ben sem hallottak az új törvényről igaz?


Most kb olyan baromságot mondtál, hogyha a teszkóban ki van állítva bemutatódarabnak egy WC csésze akkor senki ne csodálkozzon rajta, ha valaki ráül és belesz@rik. Merthogy arra való nemde?

2011. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Azért a két dolog kicsit teljesen más, te is érzed a különbséget :)
2011. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Miért lenne más?


A hamutartó mire való? Elnyomni benne a csikket.

A budi mire való? Sz@rásra.


Ha a te gondolatmeneted szerint ahol meglátsz egy hamutartót az rögtön azt jelenti, hogy ott bagózni is lehet akkor teljesen helytálló, hogy ahol van egy budi ott sz@rni lehet.

2011. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!