Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ebből még semmi baj nem lehet...

Ebből még semmi baj nem lehet ugye?

Figyelt kérdés
egy nap 3 füves cigit szívtam el de ez még csak az első alkalom volt hogy füveztem. (egy nap kapásból 3) de nem szoktam rá meg semmi de ebből semmi komoly nem lesz nem? 15/L

#ebőől
2012. júl. 25. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Kétlem.

Ne szokj rá,mert a haverjaid körébe menő.

2012. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dudusom válasza:
Testi függőséget nem okoz a füves cigi,csak pszichéset.Tehát a tested nem fog rá vágyni,mint például a sima cigire,de azért nyilván így s akadnak rendszeres fogyasztók.Főleg ne használd,ha még serdülő vagy.Pszichés betegségek kialakulását segítő tényező
2012. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalomként nem lesz semmi baj.
2012. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nem de sürün használva azért gond
2012. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a cigi is pszichés, nem okoz testi gondokat. ami testi függőséget okoz, azok a keménydrogok.
2012. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dudusom válasza:
Hát a cigi igen is alakít ki testi dependenciát(ez a nikotin tapaszok lényege,h csökkenő adagokban tartalmaz nikotint így hozzászoktatva s szervezetet az elvonáshoz),az egyik legaddiktívabb szer.ha már a kemény drogoknál tartunk,nem mindegyik alakít ki testi függőséget,sőt!
2012. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
oké, de csomóan úgy teszik le a cigit, hogy fejben átgondolják, hogy nem kell nekik, és egyik napról a másikra. és nincsenek elvonási tünetek. akkor az miért van?
2012. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dudusom válasza:
Jól mondod,elhatározás kérdése.De a sóvárgás megmarad a nikotin után,csak hát ők "kibírják".A másik,h persze itt is egyéni érézkenység érvényesül.Én például nyaranta cigarettázom és utána szemptemberben lerakom és soha nem vágytam utána rá.
2012. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de én sosem sóvárogtam :D bár, ha az testi függőségnek minősül, kajálás után éreztem a hasamban, hogy ilyenkor jólesne egy cigi, de eszembe sem jutott volna rágyújtani, hanem örültem hogy már nem kell, és elmentem mozogni :D
2012. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Töröld a kérdést mert meglátják a kékek lenyomozzák az ip címed kimennek hozzád vérvételt javasolnak a szüleidnek és ha meglátják ezt beleegyeznek meglátják a véredben a THCt és bumm legalább 2év fegyelmi
2012. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!