Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az elmúlt hónapokban semmi...

Az elmúlt hónapokban semmi nem érdekel. Hogyan lehet ebből a helyzetből kimozdulni?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 hónapja tart ez az állapot és az életem szinte minden területére jellemző. Ha a szakmámról van szó rettentő motiválatlan vagyok, pedig egyébként szeretem a munkám. Fiatal vagyok, de mostanában az ismerkedés sem érdekel, szórakozni ugyan eljárok, de sokszor azt is unom.

Eddig figyeltem rá, hogy a lehetőségekhez képest egészségesen étkezzek, de most teljesen rendszertelenül, amikor rámjön bekapok valamit ami az utamba kerül.

Ugyanúgy élem az életem, mint eddig, igazából elég változatosan, szóval nem a napi 8 óra munka/stressz/mindig ugyanazok az emberek taposómalomban élek, boldognak kéne lennem és eddig az is voltam. De most nem tudok semmi iránt sem lelkesedni, igaz, elkeseredni sem. Olyan, mintha csak vegetálnék. Mi ez?


2010. márc. 1. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kis téli depresszió, egy kis életuntság. Nincs nagy vész nálad. Meglásd jön a tavasz és sokkal jobban fogod érezni magadat.
2010. márc. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlen értek egyet az előttem szólóval. Nálam ez már évek óta tart. Nem depresszió, sokkal inkább vegetálás, ahogy te is írtad. Nem sok minden érdekel(t). A munkámat 9 éve csináltam, szerettem, de belefásultam. Jó! párkapcsolatban élek, szerelmes vagyok. De mégis így érzek. És nem vagyok egyedül, egy barátnőm (aki szintén boldog friss házasként éli mindennapjait), ugyanígy érez. Még nem jöttem rá, mit is kellene tennem. Úgyhogy engem is érdekel egy jó tanács.

Próbáltam már mindent: tornázni járok, hogy legyen mozgás. Beiratkoztam az angolra, mert imádom, és hiányzott a tanulás. Ideig-óráig leköt, fellelkesít (hónapokig!), aztán megint hiányérzetem van. Szóval hasonló cipőben...

2010. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!