Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigit úgyanúgy...

Az elektromos cigit úgyanúgy "érzem"mikor letüdőzőm mint a simát?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy a tüdőmben.mert vettem már egy niktin mentes cigit abbol semmit se éreztem és felesleges volt megvennem.
2009. júl. 17. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elektromos ciginek a füstje igazából vízpára, tehát nem teljesen ugyanolyan füst, mint a valódi cigaretta füstje...


Letüdőzéskor sem ugyanaz az érzés.


De nem rákkeltő!!!


A lányomnak 1 hete vásároltam egy készletet és azóta ezt szívja, látványos a javulás nála : már nem köhög, nem krákog, könnyebben veszi a levegőt, az arcszíne is visszajött...

Ő is mondja, hogy jobb érzés, nem büdös a szája, keze, nem sárga a foga, ujjai... :D


Ebben "csak" nikotin van, viszont nincs benne a 40 féle rákkeltő anyag!


SZUPERJÓ, hogy végre nincs bagószag a lakásban és nem kell üldöznünk a lányomat a szenvedélye miatt. :D


Az már csak "hab a tortán", hogy jóval olcsóbb az e-cigi patronjait utántöltögetnünk (e-liquid folyadékkal), mint a cigiket megvenni dobozonként 500-600 ft-ért...

2009. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
zsír:)köszi a választ:)
2009. júl. 17. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
azt meg tudnad mondani legyszives,hogy milyen gyakran kell patront cserelni?
2010. okt. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy hàny éves a lànyod?
2011. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kriszti086 válasza:
Sziasztok!Sajnos nem teljesen de ez nagyban függ az ízesítéstől is!!!Pl a csokis vagy vaníliás e-liquidtől senki ne várja hogy olyan lesz mint a cigi!A dohány ízű azonban szerintem zsír!!!!
2011. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!