Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Talán ettől van? ( Többi lent)

Talán ettől van? ( Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy haverom akivel kipróbáltuk a cigit. Nekem kaparta a torokomat szédültem is rendesen :D . Ő nem . Én töltött cigit szívtam ő meg rendeset. De neki nem kaparta a torkát nem szédült sőt nem volt neki szar se. Attól van hogy az enyém töltött volt tehát erősebb vagy mert """"nem bírom a cigit"""" 15/F

2012. aug. 5. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű.
2012. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A töltött cigi általában erősebb, bár nem írtad, milyen márkájú, illetve azt sem, a haverod milyen fjtát szívott.


A másik lehetőség, ami ebben a korban gyakran előfordul, te beismered, hogy nem volt jó, ő pedig úgy tesz, mint aki bírja a gyűrődést.


Szerintem jobban jársz, ha örülsz neki, hogy nem volt jó, és elfelejted a cigit. Ez nem papolás, csak tanács.

2012. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen márkás volt :/
2012. aug. 8. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!