Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sokat gondolkodtam rajta hogy...

Sokat gondolkodtam rajta hogy elkezdjek-e dohányozni?

Figyelt kérdés
Egy pro és kontrát kérhetek?
2012. aug. 6. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ellene: romló egészség, romló fizikai teljesítmény, büdös száj, büdös ruhák, napi 1 doboz elszívása éves szinten ~250.000 ft, amit biztosan el tudnál költeni másra is. + a tudat, hogy függő vagy valamitől.

Mellette: eee... menőnek tűnsz...


Én 11 évig dohányoztam, hidd el, elég nehéz volt tőle megszabadulni, miután rádöbbentem, hogy végre abba kellene hagynom.

2012. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy 15 éves vagyok és nagyon ilyen a környezetem már nem tudom micsináljak
2012. aug. 6. 23:09
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Kostolj bele. En is ezt tettem 18 evesen. Azota sem sikerult raszoknom, ritkan szoktam szivarokat szivni, azt is csak amikor picit reszeg vagyok. Most 25 vagyok, szal szerintem soha nem fogok raszokni a "dohanyzasra"...


"pro" a te korodban nincs. De ha teheted, cigizz nyudodtan amennyit birsz! Nekem abszolute semmilyen gyotrelmet jelent, ha egy ismeretlen kis csicska elkezdi rombolni az egeszseget! :)

2012. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz egy életen keresztül tartó függőséget,akkor nem ajánlom.
2012. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

mellette: hm... menőség?

ellene: legtöbb lány szánalmasnak találja és lenézi az ilyeneket. szervezeted tönkreteszed,ha függő leszel, 35 éves korodra olyan szinten károsodhat a tüdőd, hogy rákot kapsz. ismerek olyan 52 évest, akinek le kellett vágni a jobb lábát térdig... sárgák leszen ktőle a foaid, 25 éves korodra idősnek fogsz kinézni, rohadt büdös leszel tőle...

2012. aug. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért akarnak minden generációban a 14-15 évesek rászokni a cigarettára? 15 évesen miért akarod pusztítani az egészséged?

Mellette: hatalmas nagy király leszel, de tényleg.

Ellene: büdös szájtól kezdve egészen a komoly betegségekig.

2012. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
többek között azért kérdeztem mert nem tudtam mért ne kezdjem el vagy mért kezdjem el
2012. aug. 7. 16:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Most komolyan?!

Nem tudod, hogy elkezd-e?Te ennyire hülye vagy, már megbocsájts? Csak úgy elkezdené, mert ahhoz van kedve, komolyan be....

Csinálj amit akarsz! :)

2012. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha jólesik szívd ha nem nem enniyre egyszerű.
2012. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszoló egy életét elb****tt p**s több szót nem is méltatnék rá utolsó válaszoló a kipróbáláson gondolkozom
2012. aug. 7. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!