Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak az elején ilyen rossz?

Csak az elején ilyen rossz?

Figyelt kérdés
Csak pár napja próbáltam ki a dohányzást de még csak ritkán tüdőzöm le mert nagyon sz.r a torkomban tudom hogy ez normális de mindig lesz ilyen érzés amikor letüdőzöm vagy csak az elején?
2012. aug. 17. 00:08
 1/6 anonim válasza:
Minek cigizel ha nem jó? Mért kell ennyire eröltetni?
2012. aug. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert ő menő :)))
2012. aug. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak az elején ilyen rossz, hogy a kérdésedre válaszoljak. Úgy fog majd elmúlni, hogy észre sem veszed. Mire már rászoksz, már ezt el is feljeted (persze nem azért mert olyan sokára lehet rászokni, sőt).

Csak ha rászoksz, sokkal rosszabb érzés lesz leszokni. Nem akarok papolni, de ma már tényleg ciki cigizni, ja és a jutalom sárga fogakkal se leszel menő.

2012. aug. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A dohányzás rossz.Ne cigizz.értem?
2012. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom most mennyire rossz neked, de a végén a rák, AZ infarktus biztos rosszabb. Idióta!
2012. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A dohánygyárak sajnos gondokodtak róla, a sok ízesített, meg látosított, meg mentollal átitatott cigikkel, hogy hamar megszeresd a bagót. :(
2012. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!