Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szombat óta nem szívtam egy...

Szombat óta nem szívtam egy szál cigit se! Ezek elvonási tünetek? 18/f

Figyelt kérdés

Elég labilis idegállapotú vagyok amúgy is kb 14-15 éves korom óta cigizek, és úgydöntöttem leteszem. Mivel figyelemzavaros vagyok, az még egy újabb kereszt hogy kudarcot fogok vallani..


Az eddigi elvonási tüneteim:

Szombaton nem volt úgy semmi különösebb, viszont vasárnap, hétfőn és ma éreztem hogy tiszta ideg vagyok, minden hirtelen zaj idegesített, leordítottam volna bárkit aki kéznél volt ha pl hülye hangokat ad ki stb..

Egyszerűen ingerlékeny voltam, a koncentráció abszolút gyengén ment,a betegségem miatt amúgy is nehezen tudok, de így a cigi nélkül valamie szméletlen könyvet 10 percnél enm tudok tovább olvasni, 3-4 oldal után máshol járok, nem tudoke gy filmet végignézni stb..

Zabálok egész nap, és a legrosszabb hogy már 2 éjszaka cigivel álmodtam hogy az vana számban, azt szívom stb...


Dea legrosszabb szerintem majd csak most jön, mert kb dél után óta érzem hogy tiszta depressziós kezdek lenni..:$



2012. aug. 21. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

De pl ne zabálj, hanem egyél almát, szilvát.

Ha nem tudsz koncentrálni, akkor sportolj, menj el kiránduni, futni, úszni

A neheze most jön, kb 2hétig fog tartani. Erős köhögés-ilyenkor fogsz majd darabosat és sárgát is köhögni. Nálam volt olyan is, hogy kb 1hónapig éreztem minden arcmosáskor hogy cigidzagú vagyok. Gondolom, ahogy párolgott kifelé. De aztán hirtelen nagyon jó lesz. Figyeld a tüdőd. Mindig vegyél mély levegőt és érezni fogod, hogy egyre mélyebbre tudod szívni. Aztán nem fogsz kifulladni és az ízeket is újra érezni fogod. :) Kitartás! Már nincs sok. Én 10éve tettem le a cigit :)

2012. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Penszy ***** válasza:
igen azok!próbáld ki az elektromos cigit,mert a nikotinhiány okozza ezeket a tüneteket
2012. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi szerintem, csak akaraterő. 2hét és vége ezeknek a tüneteknek. :) első voltam
2012. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen csak a mozgás segít.
2012. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kitartás! És be ne dölj a pénzéhes barmok leszoktató eszközeinek. Nikotin tapasz, elektromos cigi, meg mindeféle egyéb szar csak arra való, hogy a magadfajtából mégtöbb hasznot húzzanak. Hát ne segíts nekik! Magadon segíts és tarts ki minden áron!!!


Én kb 8 éve hagytam abba segítség nélkül! Engem is kísértettek a cigizős álmok. Szerencsémre ezt a magam hasznára tudtam fordítani azzal, hogy már undorodtam magamtól, hogy cigizek és, hogy gyengébb vagyok egy papírba sodort, apróravágott száraz dohánylapinál. Az, hogy azt álmodtam, hogy mégiscsak cigizek, ébrenlétemben megerősített abban, hogy megmutassam, hogy nem a papírba csavart élettelen, darabolt, szárított dohány az erősebb, hanem én! NA én kb így tudtam leszokni. Amúgy épp az államvizsgámra készültem és a gép előtt cigiztem a legtöbbet, így 2 hétig nem tudtam írni az államvizsgám, mert nem tudtam gép elé ülni! De megcsináltam! Leszoktam és jelesre államvizsgáztam ;)


Kitartás!

2012. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!