Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigarettára rá...

Elektromos cigarettára rá lehet szokni és káros?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy nullás nikotin patron mentol ízben. Semmi? Csak ízes vízgőzt szívunk?
2009. júl. 27. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
...nyalogass vibrátort.
2009. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, egyáltalán nem ezt kérdeztem.
2009. júl. 27. 21:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egészséges, elvégre a vízgőzön kívül más adalékanyagok is vannak benne. Ha nem dohányzol, szerintem ne használd. Inkább azoknak jó, akik le akarnak szokni a cigarettáról (mondjuk nekem van, és nem jött be).
2009. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Úgy tudom, veszélyessége miatt be van tiltva.
2009. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem van, esélytelen, hogy rászokj, annyira sz*r. Egyébként meg szerintem egyáltalán nem káros, ha nullás patron van benne.
2009. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi, milyen adalékok vannak még benne ha nikotin nincs vízgőz és ízesítés van benne?
2009. júl. 27. 23:30
 7/12 anonim ***** válasza:

A patron nikotin folyadékot tartalmaz. Dohányzás közben a nikotin 7-9 másodperc alatt a vérbe jut, amire a dohányos szervezete egy sor fiziológia reakcióval válaszol, mint például a boldogság érzet. Manapság, szakértők és sok klinikai tapasztalat szerint a „nikotint helyettesítő terápia” biztos, és hatásos módja lehet a dohányzásról való leszokásnak.


Az OXY GAIN nikotin patron mentes az oly a káros anyagoktól, mint a kátrány és a szénmonoxid, a dohányzás ártalmai minimálisra csökkennek. Több egészségügyi és fogyasztóvédelmi szervezet (TUV, SGS) méreganyag tesztelése igazolta az OXY GAIN patronok biztonságosságát.

2009. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi szóval nyugodtan szívhatja egy nem dohányos aki nem akar rászokni csak a dohányzás hagyományát akarja "űzni"
2009. júl. 28. 01:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Én dohányzom, próbálkoztam az elektromos cigivel még mindig megvan:) rászokni szerintem nemtudsz mert tényleg szar! meg nemhinném hogy valami bajod lesz töle, aki meg irta hogy bevan tiltva az egy láma!! Legálisan beszerezhető csomo helyrol! Én aztajánlom, hogy csak azért ne vedd meg hogy legyen mert hamar megbánod mint csomó ismerősöm ha már megvetted akkor meg hamarosan rájössz fölös pénzkidobás volt! Szóval nem káros, de szar!
2009. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nekem csak a mozdulat sorért kell, hogy szívom kifújom, nem azért hogy leszokjak róla mivel nem dohányzom. de nem akarok rászokni, de ha ez nem káros akkor egy ilyet be fogok szerezni.
2009. júl. 29. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!