Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kék Viceroy-t szívok, de most...

Kék Viceroy-t szívok, de most át szeretnék térni elektromos cigarettára, mit kell figyelembe vennem? Nem vagyok jártas ebben.

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 14:52
 1/2 anonim válasza:

A cigaretta nikotintartalmát nézd,mg-ban van feltűntetve.Ebből nagyjából lehet következtetni,hogy milyen erősségű patront válassz.Persze ahány gyártó annyi féleképpen van feltűntetve a nikotintartalom.Nálunk(Greensmoke)%-ban van meghatározva.

Csak a nikotintartalom számít,mivel a többi káros anyagot(kátrány,arzén stb)nem tartalmazza az e-cigi.Pont ezért egészségesebb is mint a hagyományos.Ha érdekel bővebben, írj privátot és szívesen adok még felvilágosítást és tanácsot.

2012. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először azt kellene eldöntened, hogy cigiméretű kis teljesítményű e-cigit akarsz, vagy normálist (az viszont szivar vastagságú). Én az utóbbit javaslom, a vékonyak aksiját gyakran kell tölteni. Sokféle próbálkozás után én az eGO aksit javaslom valamilyen felújítható V3 patronnal.

Pl. Helix V3, E-Turbo V3 (ezek ugyanazok más néven).


Ebbe már csak a löttyöt kell eltalálni, az ízét és az erősségét.


Hogy elsőre milyet veszel, az függ attól is, hogy mennyire vagy nagy dohányos, meg hány mg nikotint tartalmaz a kék Viceroy (én nem tudom).


"Milyen erősségű folyadék felel meg a jelenlegi cigarettámnak?


A váltószám 30-as. Ha valaki 0,6 mg/szál cigarettáról akar váltani, akkor 0,6*30 = 18mg/ml folyadékkal kezdje. Később 1-1.5 hónap használat után válthat a közepes (11-12mg/ml) erősségre és így tovább nullásra. Egyéntől függően, van, aki egyből a közepessel kezdheti."


Itt egy link a kezdő e-cigiseknek, ahol a löttyökről részletesen írnak (23. oldal, de olvasd el az egészet).

A PG érzékenységedet teszteld le először!

[link]

Ez a szöveg decemberi, a V3-as felújítható patron akkor még nem létezett, Ez a Helix 2.1 (más néven E-Turbo) újabb, sokkal jobb változata! De az sem rossz, csak néhány tisztítás után eldobandó!

2012. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!