Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő alatt alakulhat ki...

Mennyi idő alatt alakulhat ki a tüdőrák?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és majdnem 5 éve dohányzom. Kb fél éve elég beteg lettem, és elmentem a dokimhoz, aki antibiotikumot írt fel nekem. Nem lettem jobban. Visszamentem és elküldött mellkasi röntgenre, ahol kimutatták, hogy egy folt van a tüdőmön. Ezután tüdőgyógyászatra kellett mennem, ahol közölték, hogy ez az elváltozás a dohányzás miatt van, de semmi konkrétumot nem mondtak. Kaptam itt 3 féle gyógyszert, ami havonta 8000Ft-omba került, de a köhögés és a mellkasi fájdalom és a nehéz légzés megmaradt. Úgyhogy már nem szedem a gyógyszereket április-május óta. Es nem mentem vissza a tüdőgyógyászatra sem. Viszont amilyen csúnyán köhögök egyre jobban aggódom.
2012. szept. 2. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem ilyen tünetek miatt mellkasi CT-re küldtek, két hét múlva megyek. Nem vagyok túl nyugodt..
2012. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A rák bármikor kialakulhat. Csecsemőknél is, fiataloknál is, öregeknél is. Dokihoz kéne visszamenned...
2012. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na végül lett tüdőrákod?
2016. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!