Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tüdőfájdalom. El fog múlni?

Tüdőfájdalom. El fog múlni?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Leraktam a cigit, most màr két hete. Előtte is sportoltam, most utána meg aztán mégjobban. Kb. Hat évet cigiztem, többet sose... Az a lényeg, hogy a baloldali tüdőm sport után fáj. Nem egyfolytában, hanem mintha belenyilallna időnként. Ha nem edzek egy jó pár napig, akkor nem érzem egyáltalán... Ha erősebb edzést csinálok, akkor tompán de jó másfél napig fáj. A kérdésem, hogy mitől van ez? A cigi ürül vagy vmi komolyabb és menjek dokihoz?


Köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 3. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszorul a levegő.
2012. szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a leszokásnak bármi köze van ehhez. Valószínűleg mivel jobban megerőlteted magad, illetve a tüdőd is jobban dolgozik most, beszorulhatott a levegő. Ha máskor nem jelentkezik csak edzések után akkor ott nincs komoly baj. Kicsit vegyél vissza a tempóból, szoktasd a tüdőd.
2012. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem ilyen levegő beszorulós, mert az inkább élesebb.. Dohányzáskor jelentkezett kb. két három hónapja, sportkor mondom így felerősödött, ezért is hagytam abba. Néha elkap a pánik is tőle :(
2012. szept. 3. 07:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Pánikolás helyett vizsgáltasd ki magadat. Nem biztos, hogy a tüdőd okozza a tünetet
2012. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Juteszembe... tényleg nem biztos, hogy a tüdőd. Apámnak felment olyan magasra a vérnyomása, hogy a doki mondta, ez már szívinfarktus közeli állapot, de faterom nem érzett belőle semmit csak hogy néha szúrkál a bordájánál, azt hitte a tüdeje.... még jó hogy elment orvoshoz, pedig nem akart. Egyből kapott injekciót meg valamit a nyelve alá amit infarktusos embereknek adnak. Szóval lehet tényleg jobb lenne ha elmennél!
2012. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A doki azt mondta azért fájt neki ott, mert ilyenkor a szív már nyomja a körülötte lévő szerveket és olyan mintha az fájna.
2012. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nézegetegm a vérnyomásom és mindig 110-120/80 körüli az érték.....
2012. szept. 3. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó hát nem azt mondtam, hogy neked is az a bajod, csak szemléltettem, hogy mennyi mindentől fájhat a tüdő :)
2012. szept. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért hozzáfűznék annyit, hogy a tüdő nem tud fájni. A mellhártya lehet az ami a tüdő környékén fáj.
2012. szept. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!