Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megéri megvenni ezt a fajta...

Megéri megvenni ezt a fajta e-cigaretta készüléket?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 3. 19:22
 1/2 anonim válasza:
Igen! Ha jó készüléket sikerül venni (és érdemes utána járni mi a jó ), tökéletesen kiváltja az igazi cigit. Már néhány nap után, ha rágyújtasz egy igazira, azt fogod tapasztalni, hogy az e-cigi minőségi cigarettának minősül a valódi mellett. Nem beszélve róla, hogy a nikotin az egyetlen méreganyag benne, amit egy idő után szintén ellehet hagyni, átváltani nikotinmentesre.
2012. szept. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Megnéztem a konkrét készülékedet, és a 650 mAh elég gyenge ezért az árért.

Nem tudom, hogy helyileg hol laksz (azt láttam, hogy a webáruház székhelye Érden van), de Budapesten (és persze webáruházon keresztül) tudok javasolni gazdaságosabb megoldást:

A XVIII. Üllői út 390. sz. alatt van egy e-cigi bolt, ahol 2 db eGo1100 mAh + patront kapsz ezért az árért. A honlapját a [link] címen éred el, hogy körül tudj nézni.


Remélem, tudtam segíteni

2012. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!