Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik egészségtelenebb a...

Melyik egészségtelenebb a vizipipázás vagy a cigizés?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy mit szívsz. :)
2012. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csakis vizipipa dohányt teszek a pipába, füvet nem :)
2012. szept. 4. 13:51
 3/7 anonim válasza:
Egyértelmű hogy a vizipipa!
2012. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lol miért lenne egyértelmű,hogy a VP?:D

szerintem mindkettő káros,én mindkettőt szoktam,de szerintem a cigi mert abban van kátrány,nem tudom hány ezer vegyi anyag,a pipában csak maga az ízesített dohány van

2012. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a cigi károsabb mert ott a forró füstöt szívod le nikotinnal..


a vizipipánál meg lehűl a füst a csőben és minimális nikotint vagy egyáltalán nem is viszel be a szervezetedbe.. annyi, hogy a vizipának nagyobb a füstje.. de szerintem jobb mint a cigi

2012. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a cigi a károsabb, a vizipipában a víz valamilyen szinten megszűri a füstöt, ha még teszel a szívó végére szűrőt akkor még inkább károsabb a cigi:D
2012. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fünof ***** válasza:
cigi károsabb idióták. csak az mondja azt h károsabb mint a cigi, akinek fingja nincs róla hogy működik. nem fogom részletezni h hogy működik, a google a barátod, és a vízipipás oldalakon mindenki azt mondja h a legkevésbé egészségtelenebb dohányzás mód
2012. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!