Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzok, néha több helyen...

Dohányzok, néha több helyen is szúr az oldalam, sokszor a mellkasom, van aki hasonlóan van ezzel? 25 éves vagyok

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha most azt írnám, addig szokj le róla, amíg lehet, megtennéd? Ugyanezek a tünetek évek múlva sokkal rosszabbak lesznek (tapasztalatból tudom sajnos). Összefügghet vele, bár nem kell a legrosszabbra gondolni.
2012. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 poiu ***** válasza:
Nem biztos, hogy a dohányzástól van. Lehet betegség, lehet edzéshiány.
2012. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Kezdj el spórolni váratlan kiadásokra. Pl koporsó, sírhely, stb...
2012. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kkovax38 válasza:
Ezek nagyon komoly dolgok. Szerintem minél előbb szokjál le a dohányzásról. Én a gyomrommal voltam így . Napi három doboz (75 db.) füstszűrő nélküli Kossuthot szívtam. Fájt a gyomrom, erős gyomorgörcsökkel. Abbahagytam a dohányzást, a gyomorgörcsök elmúltak. A környezetem csúfolódására újból elkezdtem a dohányzást, a gyomorgörcsök is újból megjelentek. Ekkor nem törődtem a gunyolódásokkal, és végleg leszoktam. Azóta eltelt több mint 40 év. 74é/ffi.
2012. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

a mellkasi szúrás, amely vándorolhat, tehát hol a jobb, hol a bal, hol a hátban érzed, valamint az ezzel járó végtagzsibbadás idegrendszeri probléma. A magne B6 enyhíthet rajta, a dohányzás abbahagyása is csökkentheti, de nem az a kiváltó ok.


az előttem szólónak meg annyit írnék, hogy jó nagy gyökér voltál, hogyha csúfolódás miatt szoktál vissza a cigire. Ilyet még nem is hallottam, az eszem megáll.

2012. szept. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia!én 23 éves vagyok 14 éves koromban szoktam rá a cigire,nagyon sokat szívtam,és nekem is lettek mellékhatásai...Nagyon sokat fájt,szúrt a hátam,aztán egyre többet lett tüdőgyulladásom,míg végül kiderült rengeteg orvostol-orvosig járkálás után,hogy tüdődaganatom van.:( Sajnos annyira rossz helyen volt,hogy az egész bal tüdőmet elkellett távolítani...(persze ezzel én most senkit nem ijesztgetni,meg félemlíteni szeretnék,csak elmeséltem az én történetemet). rengeteget szenvedtem...azt mondták a cigi miatt volt,meg persze a gének:((
2012. szept. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A cigaretta a fő okozója a rákbetegségeknek. Én tudom, emiatt vették ki a jobb tüdőmet. Nem érte meg, azt kell mondanom. Ha elölről kezdhetném, messzire kerülném a cigarettát.

És persze az is jó a bagótlanságban, hogy másra is költheted azt a sok pénzt. De ne piára, mert az a 2. sz. rákkeltő.

És még az is jó a bagótlanságban, hogy könnyebb az életed, jó beszívni a levegőt (persze nem mindegyiket), elmarad a reggeli köhögésroham, észreveszed, hogy több energiád van, fáradékonyság, levertség, fejfájás stb. már csak hírből ismertek.

Az nem elég, ha "csak" leszoksz, vizsgáltasd ki magad rendesen, mert az orvosok azt mondták, hogy a tüdő nem tisztul ki a sok kátránytól, amit belepumpáltam, kezelni kell, hogy tartani tudjam a (sajnos gyengécske) formámat.

Nem lesz könnyű, de nincs szebb dolog az életnél akkor sem, ha le kell mondani élvezeteknek hitt káros szokásokról. Nem is lemondás ez, csak egyszerűen élni akarás.

Válaszd az életet.

2012. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aha, apám is így kezdte aztán már eltemettük szegényt! Szokj le! Sokkal több pénzed marad (meg fogsz lepődni hogy mennyi) nem leszel büdös mint az állat, fogod érezni az ízeket, nem lesz sárga a szoba ahol csak vagy, beállhatsz a megállóba anélkül hogy rosszul néznének rád stb..stb
2012. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 metinmester2 válasza:
ha dohanyzol az ki faraszt hamar es streszes leszel es atol faj a mel kasod mert beszorul minding a levego mikor sietsz vagy stb...
2012. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!