Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés az amikor be...

Milyen érzés az amikor be vagy tépve?

Figyelt kérdés
Eddig még nem próbáltam soha, csak az alkoholt. Kíváncsi lennék ez miben más . Teljesen vagy azért vannak hasonlóságok? Tudom hogy leírni nem lehet , de csak mégis nagyjából
2012. szept. 4. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jött be. Pedig többször is próbáltam de soha nem nyerte el a tetszésem és ezt nem is bánom. (Látom azokat akik engem próbáltak belevinni, hogy most hogy néznek ki...)

Amúgy amire én emlékszem belőle, hogy nekem hogy hatott az az hogy elszakít kicsit a világból. Szóval csak akkor tudod felfogni, hogy mi történik körülötted ha nagyon "itt akarsz maradni", nagyon koncentrálsz, különben "elszállsz" (lehet pont ez benne a "jó" de én sose tudtam elengedni magam). Alkoholhoz képest attól függ hogy nézzük. Szóval a teljesen más az mondjuk egy eki, annál jobban hasonlít az az alkoholra. Rám kb. ugyanolyan hatással volt: elszakít a világtól (alkoholnál jobban) és jobb hangulat, csak a fűtől én mindig rosszul lettem.

2012. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aha köszi, ponn ilyen választ vártam! nagyon jó! még többet :) (ment a zöld kéz)
2012. szept. 5. 06:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Van amikor ellazít van mikor mindenen nevetek tőle. Meg sokkal beszédesebb és nyitottabb vagyok akkor az emberek felé. Minden kis apróságon tudok nevetni. Olyan is van hogy egy dolgon pl sokkal többet gondolkodok mint általában. Pl ránézek egy levélre és elkezdek magamban gondolkodni és közben más dolgok is eszembe jutnak és a többiek pl kívülről csak annyit látnak rajtam hogy bambulok miközben a fejemben lejátszódik egy csomó minden. Meg az időt is máshogy fogod fel. Nálam pl mikor mentem haza panelban a 3.-ra azt a lépcsőzést 2 perc alatt megteszem. Beállva vagy fél órának tűnt mire felértem és úgy elfáradtam mintha tényleg rengeteget lépcsőztem volna.

Viszont! Ha részeg vagy akkor ne szívj rá. Én sajnos megettem és nem volt jó. Teljesen szétcsúsztam és a barátaim cipeltek haza. Azóta a barátom nem engedi hogy szívjak, tanultam is az esetből.

2012. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyik ismerősöm úgy fogalmazta meg hogy "Én virágot szedtem a betonjungleben.
2012. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én csak az osztálytársaimat láttam betépve.. Én is akartam, de láttam, hogy szétesnek(mondjuk még ittak is) , szóval inkább nem nyúltam hozzá..
2012. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak ebben azért fokozatok.Kérdés mit iszol? Minőségi piát,vagy koccintós tablettás bort? Ugyanez megvan a fűnél is,minőségi,vagy utszéli kaka?

A másik kérdés mennyit fogyasztasz belőle,mértékkel,vagy kétpofára,mint egy alkoholista vadállat? Szóval eléggé sok összetevője van a dolognak.

2012. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb. annyi értelme van az összehasonlításnak mint a körtét meg mondjuk az őszibarackot összehasonlítani.

Sokan egyébként abba a hibába esnek hogy nagyonnagynon számítanak valami extra nagy durranásra és óriási feneket kerítenek neki hogy HŰ MOST BE FOGUNK TÉPNI és aztán egész más jellegű dolgot tapasztalnak ebből lesz lelki alkattól függően a nemérzeksemmit és a rágörcsölés. Elő hozhatja a legsötétebb pszichés dolgokat és a legnagyobb lazulást, sima kreativitást is, bár van aki az alkoholról is ezt mondja én nem tudom, mikor be voltam b*szva mindig ugyanazt tapasztalom, emitt azért nagyobb a választék és több mindnetől függ.

2012. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
alkoholtól soha nem fogsz tudni olyan szintre jutni mint fűtől vagy herbáltól! ha betépsz az egy egészen más világ. mintha álmodnál! de az álom nem ér véget ha kinyitod a szemed ;)
2014. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!