Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bad trip lehetett?

Bad trip lehetett?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még rosszul a fűtől de a tegnap estémet nem kívánom senkinek. 1g-t szívtunk 4-en. Közben elmentek mellettünk a rendőrök kocsival ettől megijedtem aztán úgy láttam, hogy egy kopasz kigyúrt rendőr figyel minket egy fa mögül. Aztán egyik ismerősöm megijesztett akkor már nem láttam ott. Ezután úgy éreztem hogy azonnal el kell indulnom valamerre és hallottam hogy kiabálják utánam a nevemet de egyszerűen nem tudtam megfordulni csak mentem előre. A szívemet a torkomban hallottam dobogni de annyira, hogy azt hittem le fog állni és ott fogok meghalni, a levegőt is kapkodva vettem. Meg találtam a többieket, oda álltam hozzájuk. Folyamatosan egyik lábamról helyeztem át a testsúlyomat a másikra és ezt nem tudtam abbahagyni...próbáltam magam ráerőltetni is hogy álljak már meg de nem tudtam. Aztán szomjas lettem, hoztak nekem vizet de hiába ittam úgy éreztem egyre jobban kiszáradok tőle. Így ittam meg 1 liter vizet kb 5 perc alatt. Volt ott egy srác aki tapasztalt az ilyen dolgokba de aztmondta vele még soha nem volt ilyen. Haza akartam menni, remegett mindenem, hányingerem volt, a lábaim még mindig úgy csináltak mintha táncolnék. Végre elindultunk hazafele de nagyon nehéznek éreztem a lábaimat, a fejemet nem tudtam megtartani egyenesen, rámosolyogtam a fákra és végig azt próbáltam bemesélni a többieknek hogy Alaszkában vagyunk és ne féljenek a dementoroktól. Amikor hazaértem azonnal palacsintát akartam enni. Aztán lefeküdtem aludni és mióta felkeltem még mindig félek mindentől. Rossz kedvem van de olyan szinten hogy sírni tudnék, minden apró zajtól megijedek, be vagyok lassulva teljesen. Ez lehet még mindig a tegnap esti hatása? És a tegnap esti élményem az egy bad trip volt?

#fű #bad trip #parafless
2012. szept. 15. 08:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé bad trip :D Gondolom nem vagy aktív használó.

egyszer csináltunk egy titkosügynököt kb egy feles volt benne és olyan gyorsan elégett h kb majdnem az egészet én nyomtam el, és csak tátottam a számat meg a többieket is h mikor odaadtam már kartonflash volt :D Aztán megdőlt a föld zombikat láttam a messzi emberekből rám is rámjött a parafless de elég durván. Aztán rá 3-4 órára már jól voltam, nekem ennyire nem volt durva trip. 1g 4en az nem sok egyébként. Lehet csak nagyon brutál volt a cumó te meg nagyon régóta nem csináltad .. A hatása már biztos nem , inkább csak az utóhatása

2012. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát igazából párszor szívtam már de aktív használónak nem nevezném magam. De az biztos hogy egy életre elment a fűtől a kedvem. Mesélték nekem már régebben is hogy vannak ilyenek de nem igazán foglalkoztam vele. Meg volt hogy egyik barátnőmmel voltam és egyszercsak megszorította kezem mert úgy érezte mintha horror filmbe lennénk de az csak egy pillanat volt. Nekem meg kb. 3 órán keresztül tartott ez az egész....
2012. szept. 15. 10:19
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Semmi különös, jó volt az anyag.

Ez csak egy lájtos paraflash volt.

2012. szept. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én anno egyszer arra flasheltem rá két órán keresztül, hogy barátnőm fel fog hívni telefonon, megtudja, hogy füveztem, és ki fog nyírni. Hogy ebbe mi volt a poén? Az, hogy mindezt barátnőmnek próbáltam megmagyarázni, aki hasonlóan tudatmódosult állapotban állt mellettem. :D
2012. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt bad trip. Az sokkal, sokkal intenzívebb mivel az lsd alatt lehetséges. A fű töredék pszichedelikus hatásintenzitással bír a bélyeggel szemben, így ha kis jóindulattal tripnek nevezhetnénk amit átéltél, jóval elmarad a 6-8-10 órás mélységes parától, ami gyakran hónapokig nem múlik el nyom nélkül az ember életéből. Ez csak simán egy parás beszívás volt.. Ez viszont intő jel számodra, hogy soha, de soha ne bélyegezz!!
2012. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van, mert aki a zöld után hajlamos beparázni, annak a bélyegnél tuti bad trip.
2012. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 an00nym ***** válasza:
100%

ha ez nevezhető tripnek akkor igen, ne félj a zöldtől, nem bánt, ha nem spangliból szívod és nem túl gyakran(havi 3-10) még egészséges is, >>>set-settingre<<< kell odafigyelni itt is (külső-belső hangulat,beállítottság)


illetve az is lehet hogy nem is fű volt amit kaptál, nemrég találkoztam UR-144 szintetikus cannabinoiddal felütött VADkenderrel(ami ugyebár önmagában hatástalan lenne), ha nem hozzáértő vette akkor előfordulhat hogy valami szintetikus szemetet sóztak rátok, rajtad meg rosszul ütött ki, ezeknél elég gyakori a para, tapasztalt használókkal is előfordulhat -csak azért gondoltam erre az eshetőségre mert a fűnek semmilyen érezhető hatása nincsen másnap, legfeljebb a kipihentség(persze egészséges használati keretek között)



azt látom megint sok az értelmes válasz, de könyörgöm az LSD-t ne keverjük már bele, millió és egy pszichedelikum van és mindig az LSD így az LSD úgy, és kb.90%-ban eget rengető baromságokat írnak, a legtöbb pszichedelikumnak és köztük a gombának biztosan az LSD-nek pedig valószinüleg alacsonyabb a "para-faktora" >.< , mint a kendernek

ezen felül fenttartom hogy aki pszichedelikummal kíván élni, legyen az bármi(hajni,gomba,kaktusz,bélyeg,ayahuasca)-az előtte olvasson sokat(carlos castaneda,pszichedelikus sámánizmus,daath fórum) merüljön bele ezen szubsztanciák kultúrális légkörébe,meditáljon, bötjtöljön stb... bocsánat a hosszú és kérdéshez nem kapcsolódó írásért a végén, elszaladt velem a ló, remélem tudtam valamennyit segíteni

2012. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Csúsztam már bele szinti fűbe. Akiből ilyet vált ki az ne bélyegezzen. Mert rosszul UTAZNI csak igazi pszichedelikummal lehet. Nekem soha nem volt rossz utazásom (7x bélyegeztem), de trippeltem együtt olyannal akinek igen. Ha valakit megéget az öngyújtója, az pár percig, max 1-2 napig fáj de az nem harmadfokú égési sérülés..
2012. szept. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)Az LSD-t pedig eszembe sem jutna kipróbálni.
2012. szept. 23. 14:21
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevezném bad tripnek, mert az tényleg csak az erősebb pszichedelikumoknál van, de mivel ráparáztál a rendőrök miatt, utána már az egyik para jött a másik után. Máskor nyugisabb környezetben csináld, ne legyél olyan gyík hogy kocsiban, nyílt utcán rohangálsz, mert sokkal nagyobb inger ér.

Nekem hasissal volt hasonló, soha többet. :/

2012. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!