Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bad trip lehetett?

Bad trip lehetett?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még rosszul a fűtől de a tegnap estémet nem kívánom senkinek. 1g-t szívtunk 4-en. Közben elmentek mellettünk a rendőrök kocsival ettől megijedtem aztán úgy láttam, hogy egy kopasz kigyúrt rendőr figyel minket egy fa mögül. Aztán egyik ismerősöm megijesztett akkor már nem láttam ott. Ezután úgy éreztem hogy azonnal el kell indulnom valamerre és hallottam hogy kiabálják utánam a nevemet de egyszerűen nem tudtam megfordulni csak mentem előre. A szívemet a torkomban hallottam dobogni de annyira, hogy azt hittem le fog állni és ott fogok meghalni, a levegőt is kapkodva vettem. Meg találtam a többieket, oda álltam hozzájuk. Folyamatosan egyik lábamról helyeztem át a testsúlyomat a másikra és ezt nem tudtam abbahagyni...próbáltam magam ráerőltetni is hogy álljak már meg de nem tudtam. Aztán szomjas lettem, hoztak nekem vizet de hiába ittam úgy éreztem egyre jobban kiszáradok tőle. Így ittam meg 1 liter vizet kb 5 perc alatt. Volt ott egy srác aki tapasztalt az ilyen dolgokba de aztmondta vele még soha nem volt ilyen. Haza akartam menni, remegett mindenem, hányingerem volt, a lábaim még mindig úgy csináltak mintha táncolnék. Végre elindultunk hazafele de nagyon nehéznek éreztem a lábaimat, a fejemet nem tudtam megtartani egyenesen, rámosolyogtam a fákra és végig azt próbáltam bemesélni a többieknek hogy Alaszkában vagyunk és ne féljenek a dementoroktól. Amikor hazaértem azonnal palacsintát akartam enni. Aztán lefeküdtem aludni és mióta felkeltem még mindig félek mindentől. Rossz kedvem van de olyan szinten hogy sírni tudnék, minden apró zajtól megijedek, be vagyok lassulva teljesen. Ez lehet még mindig a tegnap esti hatása? És a tegnap esti élményem az egy bad trip volt?

#fű #bad trip #parafless
2012. szept. 15. 08:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Pedig a jó csokinál nincs is jobb:)
2012. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Volt valami gombaféle a cuccban? Mert az megmagyarázná a dolgokat.
2012. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Attól függ hogy mit szívtál ha normális marihuánát attol is lehet badtripped,ha nemnagyon szoktàl szívni ès pèldául jobb minöségü a fü.Sokminden tènyezö van ami azt az állapotot elöhozhatja.Hogy paràid lesznek.Ha csak alkalmi fogyasztò vagy akkor tanácsos kevesebbet megtekerni.És lightosba szivogatni.A legelsö a betépésem nagyon durva volt elèg rossz emlék füzödik hozzá.De ma már csak
2014. jan. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nevetek rajta.Legelsõnek mikor szîvtam nem éreztem semmi különöset csak elnevetgéltem mintha megittam volna egy 2sört.Még mondtam magamba hogy ezert vannak annyira oda.. A másodiknâl már kicsit durvább volt a helyzet ott egyik régebbi ismerösöm.hozott kikinyvalami nagyon brutalis csokit(hasist)..Egy hidon voltunk kb ig y.a negyedenel
2014. jan. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Lehettünk.és ök már elég intenzíven benne voltak akkor. Emlekszek szinte mindenre megtekertek es mondtak hogy nemszabad belole sokat szîvni mert kezdõ vagyok.kerdeztek elotte hogy proballtam-e mar?Mondom igen kipróbálltam de nemolyannagy eresztes.mondjak a ugyanúgy
2014. jan. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
A dolgokat hogy elöszor csak párslukkot. Adjak körbe a cigit hozzam erkezik beleszívtam kb 4 kissebb slukkot mondtak tartsam lennt egy par masodpercig...meg az ize is ilyen kicsit edes volt.utanna meg.beleszivtam egy 5slukkot azt onnantol csak azt ereztem mintha igy lebegnek.egyboljobbkedvem lett egy pat percre
2014. jan. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Es utana jott az a para fless mendtunk fel egy panzioba es mar ahogy zajokat hallotam meg ilyen felelem jott ram vagy nemistudom mivolt
2014. jan. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ott nyugtatgadtak a barataim hogy nemlessz semmi gaz.ps-eztünk is ha jol emlekszem denemvoltam nagyonrajta.nemis erdekelt semmi csak az hogy kijozanodjak..alig vartam de mintha egy nap lett volna. Ittam az üccsit mehgmosakodtam..akkpr azthittem j obban leszek de nem.aztan jott a kajafless.:)) ugybekajaltam hogy egybol hanyingerem lett ..onnantol. keszvolltam, mondomnekik hogy rosszul vahulyok hol a mosdo vagy valami..merthanyingerem van kikisert az egyik baratom de mar nem!
2014. jan. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
62%
Nemertem el a mosdoig.:ss mindent kihanytam amit ittam meg ettem. Esutana jobban is lettem ..azt bealudtam:Dezvolt az elso kemeny badtripprlem..
2014. jan. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
De meg soha nemvoltam töle olyan allapotba hogy meghalltam volna vagy ilyesmi ...csak tudni kell a mértéket.!!!
2014. jan. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!