Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15 éves vagyok és 2 naponta 1...

15 éves vagyok és 2 naponta 1 cigit szívok arany bondot. Lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 18:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi.úgy gondoltam hogy 1 szálat.
2012. szept. 25. 18:31
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Még szép. Hogy ne lehetne?

Majd 30-40évesen fognak csak jelentkezni tünetek, elöbb nemigen.

2012. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

bocs, hogy így megkérdezem, de ennek mi az értelme? minek szívod?

hogy lehet e bajod tőle, az egyénfüggő, van, aki már ennyitől is rákos lesz, érbajos, stb, van akinek a napi egy doboz sem árt. másik bajod az lehet, hogy rászoksz.

2012. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hülye kérdéseket fogsz feltenni tőle. Arany csak Marlboroba van meg Davidoffba van de mindegy...
2012. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak úgy jól esik :/ de valamiért érzem hogy nem fogok rá szokni!meghát nagyon drága :D
2012. szept. 25. 18:38
 6/12 A kérdező kommentje:
igaz.bocsi félre írtam:)
2012. szept. 25. 18:39
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

tapasztalatként azokat a tüneteket tudom neked elmondani, amit anyámon látok. ö kb 20 éves korában kezdett el cigizni, most 45 éves. nem tudom pontosan mennyit szív el naponta, talán fél dobozzal.

a cigitől a szemei sárgás árnyalatúak(mármint a fehér rész) a fogai is sárgák. a bőre szürkés, sápadt és megereszkedett, 5 percenként krákog, az erei kitágultak, a lábai viszeresek. és a legidegesítőbb, ha már nem szívott cigit egy órája, akkor ideges, és hepciás, mindenen kiakad. ja és büdös. nem csak a lehellete, a haja, a bőre is, és nem csak rögtön cigizés után, hanem úgy általában.

2012. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz ennyitől.
2012. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Tüdőrák. Mondd valamit?

Elárulom, hogy még az is káros lehet, ha beszívod a mások által kifújt cigifüstöt!!!

És ezt nem azért írtam, mert 15 vagy... lehetnél 12, 20, 30 vagy akár 60 éves is, tök mindegy!

Próbálj meg leszokni, amilyen hamar csak tudsz. Lehet, hogy erre azt fogod írni, hogy bármikor le tudnád tenni, de én nem vagyok benne biztos.

Higgy nekem, szeresd az életed és szokj le! Ha egyedül nem megy, kérj segítséget!

2012. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
el kezdtem gondolkodni hogy mennyimindent vehetnék a cigi pénzből és már kb 2 hónapja leszoktam és ink férre teszem a pénzt:D már most nagyon sok pénzem van. és undorodom a cigi füsttől
2012. nov. 19. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!