Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mentos kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy egy korombeli 15 éves lány dohányzik, naponta 4-5-6x rágyújt?

Figyelt kérdés
Én legalábbis undorítónak tartom személy szerint, ha bármely korosztályból a nő nem dohányzik. De attól már majdnem hányok, hogy egy 14-15 éves lány is -.-" mi a véleményetek a fiatalkorúak dohányzásáról ?

2012. szept. 14. 17:44
 1/6 anonim válasza:
63%
Sok a stressz valamivel le kell vezetni..Tudod manapság már milyen elvárások vannak a középiskolákban?Én most vagyok 11. kes és éjfélekig tanulok, igen és néha (jó nem ennyit) énis rágyújtok, de nem a barátaim elött, mert rohadtul nem a menődég az oka..
2012. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elég elszomorító...nem kellene ilyen fiatalon tönkretennie magát. Mondjuk egyébként se.
2012. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Az is hülye aki a stressz-re fogja a dolgot, ott van a rágó cukor, vagy bármilyen innivaló, ezekhez kell nyúlni nem a cigihez

Bánom én hogy ki hány évesen cigizik, de utána ne jöjjön a kérdéseivel hogy miért ilyen kisnövésű még 17évesen is

Nem normális az ilyen ember, inkább meginna egy sört vagy kettőt, az még használna neki valamennyit mert jól átmos

20/F

2012. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne cigizz, legyél alkoholista... Mekkora prosztó vagy már....
2012. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Abban a korban még fejlődésben van a szervezet, ezért eléggé káros, és a napi 5-6 az amúgyis elég sok, az már komoly dohányzás egyébként. Bár ugye azt számítják csak igazán dohányosnak, aki napi 1 dobozt is elszív, valójában azért aki mondjuk dolgozik egy irodában a dohányosok közül is nem fog óránként kimenni rágyújtani, csak mondjuk az ebédszünetben meg max 1-2 szer. Szóval ez nem olyan kevés, egy átlag dohányos, aki nem szélsőségesen durva az is kb 6-10 szálat szív egy nap... Egy 15 éves kislánynál azért ez a heti kb másfél-két doboz cigi már elég durva...


Tudom, hogy senkinek se szabadna a hivatalos álláspont szerint dohányozni, de a napi 1-2 szál, főleg, ha azért nem minden nap esik meg, meg a partidohányzás az szerintem simán belefér, semmivel nem károsabb, mint meginni időnként 1-2 sört... De a napi 5-6 az nagyon sok.

2012. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
58%
Az én véleményem az, hogy a cigizés minden korosztályban undorító, hányok ezektől az emberektől. Az pedig hülyeség, hogy a stressz, azt hiszi a sok kis takony, hogy a cigizés menő, aztán majd rádöbbennek, hogy nem az mikor tüdőrákjuk lesz.
2012. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!