Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha cigizek időnként szedülni...

Pufadtgyík kérdése:

Ha cigizek időnként szedülni szoktam. Ez miért van? (akik azt mondjak hogy szokjak le azok ne is irjanak)

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert gyenge a szervezeted, többet kell mozogni.

A cigi sokat változtat a vérnyomáson.

2012. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem direkt mondom, hogy szokj le, de szerintem lehet mondjuk ritkábban kéne szívnod. Milyen sűrűn szoktál? Vagy mennyi idő alatt szoktál elhasználni egy dobozt? Mióta cigizel?
2012. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is néha szédülök tőle de ez pont akkor van ha nagyon sokáig nem gyújtok rá mondjuk egy napig és utána az első pár slukk után.Ez azért van mert már pár óra múlva ha nem gyyújtasz rá már elkezd a szénmonoxid kiürülni a véredből és ha rágyújtasz megint akkor a hírtelen sokként éri a szervezeted.
2012. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Phoney ***** válasza:
A szén-monoxid és a nikotin is okozhat ilyet. Dohányzás közben megszédülni normális, csak a gyengített cigik miatt már sokan nem ismerik ezt az érzést.
2012. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert most kezdted, és még nemigazán tetszik a szervezetednek. :)
2012. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
később se tetszik neki, csak rászokik.
2012. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert csökkenti az agy oxigénellátását.


(Jó, nem írom, hogy szokj le. Viszont elszívhatnál egyszerre huszonötöt, és akkor nem kell majd az én adópénzemből gyógyítani a te tüdőrákodat.)

2012. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Phoney ***** válasza:
21:26: Mert az a dobozonként kb. 600 forint adó (jövedéki+ÁFA) szerinted hova lesz? Egy becsületes dohányos legalább 300 dobozzal szív évente, és több évtized után lesz tüdőrákos.
2012. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a dohányosok is dolgoznak és adóznak ugyan úgy mint a nemdohányosok.
2012. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szívjál gyengébb cigit :D
2012. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!