Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha hétvégenként cigizek a...

Ha hétvégenként cigizek a haverokkal, akkor rászokok előbb-utóbb a cigire?

Figyelt kérdés

De kizárólag akkor cigizek, ha ők is, és együtt.

ÍÍgy is ráfogok szokni, úgy, hogy hétköznap is rohanjak ki dohányozni 2 óránként, vagy nem biztos?


2012. márc. 10. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen rá fogsz szokni! Hidd el hogy a legtöbben így kezdik,köztük én is!
2012. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Naná! Ez a trükk! Ki kezdi egy dobozzal szerinted?
2012. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

hát ez csak rajtad múlik, ezt amúgy kocadohányzásnak hívják:)

én is csak akkor gyújtok rá, ha ideges vagyok , pl vizsgaidőszakban, vagy nagyritkán ha bulizni megyünk, de akkor sem igazán jellemező, mert a barátnőim közül nem is cigizik szinte senki se.

vigyázz azért a cigivel, de ha télleg csak hétvégenként fordul elő és akkor sem mindig, akkor így szerintem nem fogsz rászokni:)

20l

2012. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Én csak magamból indultam ki, hogy én is szívok olyan gyakran mint ő és nem lettem kétóránkánt, óránként rágyújtó láncdohányos.

Az írásából azt vettem ki, hogy inkább menőzésből cigizik, nem pedig azért, mert kívánja a nikotint.

Amúgy meg nem értem, miért kell örökké a másiknak esni, ha valaki kinyilványítja a véleményét valamivel kapcsolatban...

De írtam is, hogy vigyázzon vele azért, ne legyen később belőle baj..

A bátorság pedig nagyon NEM itt kezdődik :DD

(legalábbis nálam biztos nem)

2012. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én így kezdtem : Havonta 1-2 szál hoppá jött a heti 1-2 szál és most minden nap 1-2 szál.Ajjajj itt meg kéne állni. 15F
2012. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Jó eséllyel már rá is szoktál. Nincs vastag piros vonal, hogy "efölött rá vagy szokva, alatta még nem"


Amúgy nincs túl erős egyéniséged, ha a haverjaidtól függ, mikor cigizel.

2012. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7-es mindent elmondott!
2012. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Így van, ott a pont a hetesnél!


Szerintem is már rászoktál, hiszen rászokás azt jelenti, hogy bizonyos időközönként cigizel.

Ez nem csak az percenként, óránként időre igaz, hanem akár így hetente is.


Ez tulajdonképpen a "piros vonal".


Hogy lesz e ebből gyakrabban rágyújtás, úgy látszik függ a haveroktól is.

Ha az egyik rágyújt egy hétköznap, akkor "biztos a siker".

2012. márc. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem, 1 év alatt rá is szoktam rendesen, most tedd le amíg könnyű.
2012. márc. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En 25 eves vagyok, kb 16voltam ,mikor igy kezdtem ,mint te ,eloszor hebe-hoba kivancsisagbol, majd csak bulikban , majd azutan csak hetvegenkent ,majd csak ha kimentem uditozni ,vegul napi 1 szal ,es vegul oda juttam ,hogy 2 nap alatt elszivtam 1 csomaggal ,vagy bulikban egy ejszaka alatt egy jo fel csomaggal. Mindenki igy kezdi, szerintem a 100%-bol talan 20%-ka mondja azt amiutan kiprobalta,hogy megsem az o mufaja, a tobbi fuggo lesz lassan igy vagy ugy kevesebbel vagy tobb csomaggal. Csak IRIGYELNI tudom aki nem dohanyzik, meg azt is aki leszokott rola,ami hidd el nem konnyu,en most szenvedek ugymond emiatt. Nem is a nikotin ami hianyzik hanem az a megszokottsag,hogy beulok uditozni es ugymond "nincs amit csinaljak",vagy szunetben amit eddig ugy toltottem,hogy futtam gyorsan cigizni,most nem tudom mit csinaljak,es emelett meg ragcsalni sem akarok,mert nem hianyzik a plusz kg. Egyszoval: penzpazarlas, a szervezetdre is gondolj, na meg budos a szad, a kezed, sargul a fogad stb. nem eri meg mindezt az egesz haveri korod, kesobb majd rajossz erre
2012. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!