Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szédelgek tőle?

Miért szédelgek tőle?

Figyelt kérdés
Elég régóta tolom a zöldet (ha értitek mire célzok), viszont sose szívok normális cigit, de ha arra kerül a sor, megkínál valaki már egy-két slukktól is elkezdek szédelegni. A kék multit próbáltam párszor. Lehet erős?

2012. okt. 9. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Erős, vegyél fehéret.
2012. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs hozzászokva a szervezet
2012. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pipazzal!
2012. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig a kék multi nem is olyan erős... nekem :// De én már régóta cigizek... zöldet nem fogyasztok... Amúgy azért, mert a zöld az egész más... az egy gyógynövénynek mondható valami... kedélyjavító...
2012. okt. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A benne lévő nikotintól szédülsz meg, nem vagy hozzászokva. Jobb, ha nem is szívod, mert erős függőséget okoz, szemben a zölddel, amelyhez általában nem is lehet hozzászokni, tehát ha elhagyod, nincsenek elvonási tüneteid.
2012. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEMÉRTEM A ZÖLDET :D...De amúgy énis szoktam szédelegni,de amióta naponta 1-2 szálat elszívok,semmi...Pedig annyira beszédültem tőle hogy majdnem elestem,de akkor csináld azt hogy mélyen,nagy levegőt veszel a szádon keresztül és fél perc múlva elmúlik.
2012. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért butaságokat se beszéljünk, nagyon könnyű hozzászokni ahhoz a zöldhöz is:). De ha mindenképp kell valamelyik akkor inkább ez, mint a cigi. Komolyan, ebben az egyben hinnetek kell nekem, ha még nem dohányzol keményen, abba tudod hagyni, akkor tedd meg, mert később nemhogy nehéz lesz, szinte képtelenségnek fog tűnni, ráadásul elkezded érezni szép lassan a káros hatásait is.... Én most 22 vagyok, kb8 éve cigizek, de már vagy 3-4 éve azt kívánom, bár soha ne szoktam volna rá. Mindig így kezdődik, egy két szál, aztán este mikor muterék lefeküdtek rágyújtasz még egyre, aztán suliba órák között, mire 18 leszel, elmegy napi egy doboz cigi. Annál, hogy ezeket a dohánygyáros senkiháziakat erősítsétek, minden jobb! Szóval vegyétek úgy kérlek, hogy ez egy fontos döntés az életetekben, és ha most amellett döntötök, hogy azonnal abbahagyjátok, nagyon sok jövőbeni problémától megszabadultok!
2012. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes.. kajak drogos vagy, és zavar, ha szédelegsz ?! Hát milyen drogos vagy te!? :-) sztem füvet se szivj többet, kár beléd.. :-) komolyan: a nikotin ilyen.. az egy idegméreg.. a hányásig mehet az állapot.. a cigi nem jó.. sosem szabadulsz meg tőle... Ne csináld.. a drog meg.. élvezd inkább a valóságot.. néha kínos, néha unalmas, néha viszont kva jó, és te nem veszed észre, mert pont be leszel àllva..
2021. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!