Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A ti szervezetetek is így...

A ti szervezetetek is így reagál a cigarettára/nikotinra?

Figyelt kérdés

Nem rég cigizek rendszeresen, napi 1-2 szál, kb. 1,5 hója, de ha elszívok egy szálat akkor a gondolataim kicsit elvonulnak a világtól, felpörgök, kicsit remegek, mintha hiperaktívvá válnék. Mindent olyan gyorsan meg akarok csinálni, ilyenek.

Azt hittem azért, mert a kátrány lerakódik, és nem jut elég oxigén az agyamba, de azért érdekelne a véleményetek.


2012. okt. 11. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
azt a "felpörgést" szerintem csak beképzeled . azt hiszed hogy ez a hatása és azért csinálod. a kézremegés az nálam is voltrégen.
2012. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erõs a szervezetednek, és a többit beképzeled. Gondolom 12vagy 13 éves lehetnél.

Inkább mással töltsd az idõdet.

2012. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás vagy a nikotinra, én a helyedben nem szoknék rá.
2012. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A felpörgött állapot szerintem is csak agyban dől el, de olyankor olyan "csinálhatnékom" van. Egyébként mindjárt 18 éves leszek.
2012. okt. 12. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, 17 éves lány vagyok, ritkán cigizek, olyankor se erőset szívok. Én élvezem. :)
2012. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne dohányozzál, mert csúnya lesz a bőröd 28 éves korodra. lilás lesz a szád, rossz lesz a lehelleted, és sárgás-ráncos lesz a kis arcod. ezt ugye nem szeretnéd?
2012. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, egyébként lehet, hogy a 16 éves kislányoknak imponál a dohányzó férfi, de egy huszonéves nőnek már az agyára megy az olyan férfi, aki állandóan a lakásban cigizik, és sosem lehet normálisan kiszellőztetni, meg nyitott ablaknál kell élni, hogy legyen valami levegő. ha meg most nem hagyod abba, akkor később sokkal nehezebb lesz, és nehezebb párt találni, pl. én nem szeretnék dohányzó férfival élni, és még nagyon sokan mások sem.
2012. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!