Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mindenképpen rászokik az...

Mindenképpen rászokik az ember a cigarettára?

Figyelt kérdés
Saját példámból kiindulva azt mondom, hogy nem szoktam rá. Két éve cigizek és ha akarnám, mindenféle szenvedés nélkül le tudnám tenni. Volt hogy kipróbáltam hogy egy hónapig nem gyújtok rá. Semmi gondom nem volt. Viszont nem teszem le, mert elsősorban jólesik, másodsorban kapcsolatépítésre sem utolsó. Egyetemen/munkahelyen dohányzóban sok embert meg lehet ismerni. Nagyapám szintén minden probléma nélkül le tudta tenni 20 év után.
2010. jan. 20. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sztem nem... mert már csomószor cigiztem és nem szoktam rá.. volt h egy ideig cigiztem azóta nem..csak pl ha lekisérek valakit a dohányzóba akk mondják szivjak bele és még sincs semmi...
2010. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is abba tudom hagyni amikor akarom.Cigiztem 5 évig,majd abbahagytam fél évre.Aztán újból elkezdtem szívtam 3 évig,majd másfél évre abbahagytam.Most megint szívom,de már csak napi 4-5 szálat.Azelőtt azért több elment.
2010. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor ti ügyesek vagytok. Pl én nem tudom letenni.


én ha nem cigizek akkor nem tudok odafigyelni semmire, mármint én főleg weblapokat csinálok itthon, és ha nem dohányozhatok közben, akkor nem bírok gondolkodni, akkor föl kell állnom, járkálnom, rám jön a takarítási roham, és egyre idegesebb leszek.

2010. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem olyan ha nem dohányzok, mintha meginnék egy rakat kávét
2010. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam rá. Ugyanúgy vagyok vele, mint a kérdező. 5-6 éve cigizek, kimarad 2-3hónap, aztán gondolok egyet és veszek egy dobozzal, vagy ha megkínálnak elfogadom. Szeretem a füstöt, nem tartom büdösnek, néha jól is esik, de ha nincs akkor sincs semmi bajom.
2010. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg azt, hogy nem egy hónapra hanem egy évre teszed le. szüleim masszív dohányosok voltak 10-15 éven keresztül ugyanebben a hitben, hogy bezzeg ők bármikor leteszik, csak a helyzet az, hogy nem az első egy két hónap a nehéz.
2010. jan. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eredetileg 8-ban kezdtem cigizni menőzésből. Akkor egy év után letettem, és évekkel később gyújtottam rá még egyszer. Akkor sem volt gondom.
2010. jan. 21. 12:02
 8/12 anonim ***** válasza:
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.ja értem. 8 évesen már egyszer letetted a cigit és megszabadultál hatalmas függőségedről. Baz+ minek teszed fel a kérdést, ha nem is érdekel az ellenvélemény
2010. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Idióta. Mondom nyolcadikban.
2010. jan. 22. 13:06
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor már 14 éves voltál. Gondolom a kávé mellé reggelente édesanyád gyújotta meg a cigidet.
2010. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!