Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigi?

Elektromos cigi?

Figyelt kérdés
Parom szombaton vett maganak elektromos cigit. Annyira megtetszett neki, hogy tobbszor latom a szajaban es tovabb, mintha normalis cigit szivna. Mondtam is neki, de azt mondta, meg ujdonsag erejevel hat, ezert szivja. Ha benn a szobaban szivja, nem bocsat ki karos anyagokat? A nikotin nem jut ki a levegobe? Csak mert en is a szobaban vagyok, meg a gyerek is. Az elektromos cigit meddig kell szivni, hogy egy cigarettanyit elszivj? Ugyanannyi ideig, mint egy normal cigit? Amugy orulok neki, mert legalabb kevesbe karos. Nem leszokas celjabol hasznalja, pusztan azert, mert ez nem annyira karos. Nem lehet baja, ha tul sokat sziv belole? Mert most csak elokapja a zsebebol es belesziv, nem ugy, mint mikor kiment cigizni az udvarra.
2012. okt. 14. 21:36
 1/3 anonim válasza:

Nincs benne nikotin. :)

Nem káros senkire, anyám is azt szívja.

2012. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régi szép idők,én is e cigit nyomtam,amikor letettem.Azt lehet bent a lakásban is és nem mindegyikben van nikotin.
2012. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az oveben van, 16 os, Egot sziv. Meg nagyon tolteni semm kellett, tegnap este mondta, hogy a munkahelyen fel kell toltenie, mert erzi, hogy lemerul. Most mar nem agyba fobe latom a szajaba, igaza volt, szerencsere:D Olvastam azota tobb forumot itt a gykn rola, csupa negativat es csupa pozitivat. A csupa pozitiv forumokban hivatalos cikkekkel ala voltak tamasztva az allitasok, a negativumokban meg csak ugy "hallottak", hogy nem egeszseges. Olyanokat mondtak, hogy nem tudhatod milyen egesi folyamat jatszodik le benne, a pozitiv forumokban hivatalos cikkek egyikeben pedig azt olvastam, hogy nincs is egesi folyamat benne. Egyelore ugy tunik, hogy csak azert akarjak terjeszteni, hogy egeszsegtelen, mert egy csomo penztol igy elesnek. Meg ha meg is adoztatjak majd az utantoltoket, felnek attol, hogy az emberek ezzel leszoknak. En mar azzal is meg lennek elegedve, ha nikotinmenteset vagy nagyon minimalis nikotin tartalmu elektromos cigit szivna. 8 eve mondja mar nekem, hogy le akar szokni, mar letettem rola:D De ez hatalmas lepes.

Azert akartam leszoktatni foleg, mert a csaladjaban a rakos megbetegedesek szama igen magas, mellesleg ferfi volt mind. Majd egy eve hoztam fel neki az elektromos cigit, akkor meg nem tetszett neki. Most meg odabent latta, hogy azzal pofekelnek paran, az egyik megkinalta, megtetszett neki. En hiaba mondtam, hogy akkor nem kell telen kimennie, olcsobb...stb...egy kollega meg ravette. 1000 hala neki igy latatlanba is:D Jo lenne, ha az illeto le akarna szokni, hatha egy kis huzoero lenne a paromnak:D

Koszi a valaszokat.

2012. okt. 16. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!