Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki meg sose...

Van itt olyan aki meg sose probalta ki a cigit?

Figyelt kérdés
(rajtam kivül)17F
2009. aug. 7. 20:10
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
100%
én soha nem fogok mer amirko apám eldobta elég komoly egésségügyis gondja voltak és én azt nem szeretném megélni soha meg még a szagát sem birom ammugy 16F
2009. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
50%
én cigizek és nagyon jóóóó valamiért szeretem
2009. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam 16 évesen a barátnőmmel, mert azt láttuk, hogy a társaságunkban mindenki szívja. De szerencsére nem szoktam rá. Akkor egy ideig szívtuk, kb egy hónapig "divatból", mert azt gondoltuk hogy húúú de jó :S Ma már utálom a cigit, eszembe se jutna szívni. És remélem a leendő barátom sem olyan lesz, aki cigizik, eddig még mindig sikerült pont olyannal megismerkednem, aki nem cigizik :) Nagyon utálom a füstjét :S

21/L

2009. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem, és nem is fogom (valószinüleg). A Papám tüdőrákba hallt meg a cigi miatt.
2009. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
94%

Soha egy slukkot se!

Nem csak a környezet miatt, mert bár a családomban csak a nagymamám dohányzik, a kortársaim között rengeteg a dohányos, ilyen környezetben élek és dolgozom nap mint nap, sajnos. Szóval, bár soha ki nem fogom próbálni, a passzív dohányzás miatt a káros hatásai még elérhetnek. Ezért kib*ás az emberekkel az, amit minden dohányzó művel.

2009. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
ismerek egy 43éves férfit...volt nevelő faterom soha nem probálta ki, nem is fogja, és nem volt orvosnál vagy 10éve! én szívom ezt a szart, de utálom is meg nem is. prbáltam letenni, kibirtam 3hétig nikotin tapaszzal, de suliba akkora volt a csábítás hogy mindenkki cigizik, hogy nem birtam ki, és folytattam tovbb. cigizek azóta is de már jelentkznrek problémák érzem magaom de nem birom megállni!!!
2009. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök annak hogy ilyen sokan vannak akik nem próbálták még és irigylem is őket rendesen. Én sajnos tizenévesen megtettem azt a butaságot hogy rászoktam. Pár év után persze beláttam mekkora marhaság volt és le is tettem de én úgy érzem nem tudtam belőle teljesen kigyógyulni, állandóan ott a kísértés amit nap mint nap le kell győzzek! Sokkal jobban jár az aki soha még csak egy szálat sem szív el, semmiből sem marad ki ez biztos!
2009. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom magamról eldönteni hogy dohányos vagyok e vagy nem mert csak néha cigizek ha alkalom van rár! De már szívtam és először nem volt jó!
2009. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
90%

Én se próbáltam még ki soha,és nem is fogom.Nem gondoltam volna hogy ilyen sokan vagyunk :)

25/L

2009. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
90%
Még én sem.Valahogy semmi vonzó nincs benne. sose kellett, sose kéne...minek?
2009. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!