Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok a cigis dobozoko...

Mit gondoltok a cigis dobozokon mostanában megjelenő képekről? Szerintetek van visszatartó ereje? Szerintem senki nem fog leszokni azok miatt.

Figyelt kérdés

#dohányzás #leszokás #cigaretta #képek a cigisdobozon
2012. okt. 18. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs visszatartó ereje. Semmi értelme. Aki dohányzik, az függő, és emiatt nem fog lemondani róla. A feliratoknak se volt semmi értelme.
2012. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ma reggel kaptam olyan cigit amin már kép is volt. Fele annyit nem dohányoztam, de azért a képet letakartam egy cetlivel :)
2012. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem :) sőt, nekem némelyik kifejezetten viccesnek tűnik :D
2012. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem van hatása. Meggyőződésem, hogy legalább annyira ártalmas,mint maga a dohányzás. Pszichésen hat, és rendkívül káros. A sok kretén aki harcol(!?) a dohányzás ellen nem is sejti, hogy ezzel legalább annyi embert kiírt, mint a nikotin. Szerencsétlen kis Hitlerek ezek az emberek, persze meg vannak győződve arról, hogy hasznosak, de nem. Emiatt senki nem szokik le. Viszont sokkal nagyobb lelki nyomás alatt szívják a mérget, azzal a képi megerősítéssel, hogymi lesz is most velük. Számtalan tudományos bizonyíték van arra, hogy az elme eme félelmen alapuló kihasználása legalább annyira hat fizikailag, mint bármilyen anyagi értelemben vett méreg. Szánalmas kis Mengelék akik ezt kitalálták, harcoltak érte és végül megvalósították. Örülhetnek, sok ember tragikus haláláért lesznek felelősek!
2012. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem is inkább hátránya van a képeknek mint előnye.

ha valaki cigizik, és mondjuk közben meglát képen valami csúnyát, amiről már amúgyis tudott, annál frusztráltabb lesz, max lehet hogy abban a pillanatban nem gyújt rá, hanem bírja még egy 20percig, de leszoktatóereje nincs. a dohányzást nem megfélelmlítéssel kell abbahagyni.

2012. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zsizsik666 ***** válasza:
49%

Én másokat raknék rá, az biztos, egyikre egy budin ülő embert. "A dohányosok korábban sz@rnak" nevezetű felirattal. S ráírnám még, hogy a dohányzás jó anyagcserét okoz.

Vagy: "A nikotin fiatalítja a bőrt" -mellé egy 100 éves tatát, aki nem néz ki annyinak.

"A dohányzás jó az ereknek, megelőzi a szívrohamot és agyvérzést."-Szívgyógyszerét a kukába dobja képpel. "A dohányzás lassíthatja a vér áramlását , így Ön lenyíugodhat"- Nyugtatóját a kukába dobó képpel.

Így hitelesebb lenne és igazabb.

Ezekről a mai képekről meg mindenki tudja hogy nem igaz, gagyik.

2012. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akik függők, azok nem fognak róla emiatt leszokni, de akik elkezdenék, azt talán vissza is tartja.

Az előzőnek: ez nem így van, a dohányzás nem fiatalít, hanem rontja az egészséget.

2012. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a rothadt tüdős kép ekkora méretben olyan, mint egy rosszult készült fotó egy sült màjról. Èn azért tovàbbra is elszívom a kis cigimet a reggeli kàvémhoz. :)
2012. okt. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Előző: Én amikor megláttam a tüdős képet pont megkívántam a sült májat :D
2012. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
dehogy.:) a többiekkel mindig azon versenyzünk, hogy kié az undorítóbb... amúgymeg fogok egy papírt, ha olyan undormány, és leragasztom ...
2012. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!