Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha még nem vagyok 18 éves és...

Ha még nem vagyok 18 éves és cigit szeretnék venni és elkérik a személyimet, vagy nem adják ide az nagyon égő? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mármint,hogyha azt mondják,hogy nem.Akkor az nagyon égő?Vagy csak annyi,hogy azt mondja nem és ennyi?

2012. okt. 30. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mi más lenne, ha nem adja ki, nem adja ki...
2012. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

szólj egy idősebbnek azt megveszi az neked,

én már többször megtettem a fiataloknak,

25/ F

2012. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Inkább az az égő, hogy a cigitől akarsz nagy fiúnak/lánynak tűnni:D
2012. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legégőbb akkor is az, mikor az antibagósok a Dohányzás topicba jönnek onanizálni.
2012. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát annál sztem nem égőbb amikor a spar-ban gyújtót akrtam venni és még a pénztárnál a táskám is kipakoltatták!
2012. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kérik a személyit akkor nincs nálad és kisétálsz.
2012. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyújtót? az komoly...

Hát nem adják ki, nem adják ki... te tényleg égőnek érzed, de a boltos valószínüleg nem nagyon fog rád emlékezni a többi vevő mellett. De tényleg a legegyszerűbb, ha szerzel valaki 18+ost, aki vesz neked.

2012. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ettől én is mindig paráztam. Próba szerencse, meg kell próbálni, és amint az egyik válaszoló is szólt előttem, ha kérik annyit kell mondani, hogy húh otthon hagytam. Nem gáz szerintem egyáltalán.
2012. nov. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!