Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz? Hogy akik nem ismernek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz? Hogy akik nem ismernek, első ránézésre 18-nak néznek, de pl boltokban ha alkoholt veszek még 18 nak se néznek, mert elkérik a személyimet.

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy többnek nézzenek, nem akarom azt sem, hogy 30nak nézzenek, csak a koromnak megfelelőnek! 23 éves lány vagyok, van barátom is, amúgy a fiúkkal nem volt sose gondom, nem vagyok ronda sem, teljesen átlagos vagyok. De nagyon zavar, hogyan sokan kisebbnek néznek. Úgy érzem idegen helyen, hogy önbizalom hiányom is van ilyenkor, amikor látom embereken, hogy nagyon fiatalkának néznek.
2010. szept. 22. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nyugi 26 éves léátemre még mindig elkérik a személyit a boltban,amikro cigit veszek.Kicsit idegesítő egy idő után,de de azért jó h. még nem nézek ki annyinak amennyi vagyok, bár szerintem azért túlzás a 18alattinak nézés,mert azért annyinak bőven kinézek,de hát ők tudják.
2010. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én 24 éves fiú vagyok és totál jól érzem magam ebben az állapotban, mármint hogy elkérik a személyimet meg megkérdezik hogy idén érettségizem e.

Tök buli a dolog és egyáltalán nem gáz.

Tessék ennek örülni, majd 40 évesen leszek egy erős 30 as:D

2010. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Komoly problémáid vannak ám.

Sok lány sokmindent megtenne, hogy fiatalabbnak nézzék.

A legjobb amit tehetsz, hogy mindig magadnál tartod a személyidet.

Vagy ami még annál is jobb, nem veszel alkoholt.

Sőt még ennél is tudnék jobbat ajánlani, de az asszony leszavazta az ötletemet.

2010. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia az én barátom mindjárt 24 és még mindig mindenhol elkérik a személyiét mert max 18 nak néz ki. Fiúknál ez kicsit gázabb, szerintem neked előny lesz később!
2010. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30 évesen hogy fogsz örülni mikor 25nek néznek :) egébként én is így vagyok vele...21et töltöttem a nyáron, de mindig elkérik a személyimet mert nem hiszik el, h már vagyok 18
2010. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy az utolsó írja. Én 26 leszek novemberben, de 18-20-nak nézek ki. Nagyon ritkán még 1-2 évvel fiatalabbnak.


De ha idősebbnek szeretnél kinézni, akkor kettő megoldás van (és ezek egyike sem vicc): legyél drogos vagy alkoholista.

2010. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Hát drogos meg alkoholista nem leszek..

Akkor nincs mit tenni, ez van, végül is igazatok van.....

2010. szept. 22. 10:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia hát azt sose bánd ha fiatalabbnak néznek aZ gáz már az mikor jóval idősebbnek D Gondold el 25 éves vagyok 2 kisfiam van de ha egyedül megyek vhova azt hiszik hogy kb 18 -19 éves vagyok meg nem mondaná rolam senki hogy 2 gyerekes anya vagyok hát nekem ez imponál elég sokszorDDD
2010. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Örülj neki!

Gondolj csak bele, 30 évesen majd kinézel 24-nek.

Amúgy, ha ennyire zavar, adj nyomatékot a fellépéseddel.


Én is így vagyok ezzel, csak Férfi vagyok. Jó, utóbbi időben elég sokat változtam, mondhatni megemberesedtem.

2010. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A fellépésemmel nem igazán tudok nyomatékot adni, amugy sincs túl nagy önbizalmam, hát még ha éreztetik velem, hogy "hát ez meg mit keres itt ennyi idősen"...
2010. szept. 22. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!