Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most rászoktam a cigire?

Most rászoktam a cigire?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal, annyira ideges voltam, hogy vagy belevertem volna egyet a falba, vagy elszívok egy cigit. Az utóbbit választottam.


Azóta ha eszembe jut, és dühös leszek, mindig 1-1 újabb cigi jön.


Ráadásul most is kívánom.



Mi mással vezethetném le a feszültséget? Futni ne küldjetek mert szétfagyok.



2012. okt. 31. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Picit vicces amit írni fogok..de nekem van 1 nagy plüss kutyám és az ütöttem régebben. :D


Ne cigizz..nagyon káros..drága is...

2012. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz megoldás, jobb mint a cigi..
2012. okt. 31. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

verj bele a falba

ugrálókötelezz

2012. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem akarom szétverni a kezem.


Na az jó ötlet, köszi

2012. okt. 31. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A cigi helyett inkább nyalókázz vagy szopogass valamit. Amúgy a futás lenne a legjobb megoldás.
2012. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De a futáshoz hideg van, így is most mentem ki a megfázásból, nem szeretnék megint beleesni.


Hiába kívánom a cigit, megálltam 7óra óta, hogy ne gyújtsak rá, pedig voltam ideges :(


haladás.

2012. okt. 31. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleinte hideg van a futáshoz. De 5-10 perc után már nem fogsz fázni. :) Ha jól felöltözöl nem lesz semmi gond. És kocogni is lehet az is tökéletes.
2012. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Inkább vágtam fát. Odaképzeltem a rossz akaróimat a fába,vagy aki miatt dühös vagyok és megpróbálom levezetni így..


Hasznos is :D:D

2012. okt. 31. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!