Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hogyan dohányoztok? Hogyan...

Ti hogyan dohányoztok? Hogyan tartjátok a cigit, hogy fújjátok ki a füstöt, stb?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok nagy dohányos, csak hébe-hóba szívok el egy-egy szálat, pl. mikor haverokkal kocsmázunk, ismerősök megkínálnak, stb. Magamtól nem szívom, de ha vennék is egy dobozzal, szerintem simán kitartana akár 2-3 hónapig.

Az a gond, hogy sokszor furcsán néznek rám, mert kifejezetten egyszerűen, begyakorolt mozdulatok nélkül szoktam, szerintük "bénán" szívni a cigarettát. Vagyis tulajdonképpen mások véleménye szerint hülyén néz ki, amit csinálok. Leírnátok, hogy ti hogyan csináljátok? Adnátok tippet arra, hogy esetleg milyen mozdulatokat próbálhatnék gyakorolni (pl. otthon tükör előtt)?



2012. nov. 6. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre hirtelen nem tudok írni semmit. Kérd meg a haverjaidat, tanítsanak ki dohányzásból.
2012. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nő vagyok... és úgymond parasztos egyszerűséggel cigarettázok. Hogyan csinálhatnám magyarán, nőiesen? Vagy csak egyszerűen tűrhetően? Tipp?
2012. nov. 6. 16:50
 3/14 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki az ellen tenne kifogást, hogy kocsmázok, nem minősítést kérek, hanem segítséget.
2012. nov. 6. 16:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

már a cigizést is tanítani kell? Tükör előtt gyakorolni ?

itt bajok vannak...nem is kicsik

2012. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

a középső és a mutató ujjad közé fogod,(a felső ujjperceiddel) a szádhoz teszed a füstszűrő végét, beleszívsz egyet, veszel rá egy kis levegőt és simán kifújod.


valahogy így:

[link]


mindegy, hogy fiú vagy lány vagy

2012. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Úgy kell megfogni,hogy kifordítod a kezed,,kinyújtod az ujjaid,kötsz rájuk egy csomót,utána átdugod a kezed a lábad között és így veszed a szádba a cigit.Csak így szabad dohányozni.
2012. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Annyira hülye azért nem vagyok. Beleszívni még tudok. És most, hogy írjátok, úgy tartom a cigit, igen, a mutató és a középső ujjam között, kinyújtva, vagy behajlítva az ujjaimat. De ahogy kifújom, azt mindig borzasztóan furának találják. Magát azt, ahogy a szám "áll". Röhejes, fogalmam sincs mi olyan béna abban, ahogy a füstöt kifújom.
2012. nov. 7. 16:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én anno amíg szoktam cigizni, a jobb kezemben tartottam a középső és gyűrűs ujj között. mindig e két ujj között, annyira megszoktam, hogy máshogy nem is tudtam tartani. azért kezdtem el úgy, hogy ne a ,,szokásos`` legyek. mindig megmosolyogták
2012. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nem tüdőzöd le, és szájból pöffented ki a füstöt, ezt látják bénának. Aki letüdőzi, az hosszan kifújja (kb. 3-5 másodperc) nagy levegővel.


Nem akarok prédikálni, de amúgy szerintem a cigidnek legjobb helye a bakancsod talpa alatt van. Nincs undorítóbb, mint egy nő cigivel a szájában.

2012. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!