Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Herbal fű használata meddig...

A Herbal fű használata meddig mutatható ki vérben vagy vizeletben?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy mennyi ideig lehet bármi féle vizsgálatokkal kimutatni hogy valaki fogyasztott e füvet??

2012. nov. 13. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt szögezzük le hogy az általad "Herbal fű"-nek nevezett dolognak semmi köze nincsen a rendes fűhöz azaz a marihuánához.


Mivel a "herbál füvek" nagy többségének az összetétele se nagyon ismeretes, így nem is nagyon lehet kimutatni őket.

2012. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
A Herbal fű nem más, mint látnokzsálya (80%ban), NEM lehet kimutatni, de aki mégegyszer ilyen kérdést ír ki, annak essen a heréjére egy írásvetítő
2012. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző ne haragudj de ez egy baromság. :D
2012. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%

Igenis sok köze van a fűhöz, látszik hogy nem szívtál még herbált.

85%ban hasonló flasht ad, csak be tudod állítani az erősségét, szintetikus míg a fű nem.

2012. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja te láttál volna már látnok zsályát, meg herbált akk sztem nem írnál ilyet.


Ezt a részt meg nem tudtam értelmezni:

"csak be tudod állítani az erősségét, szintetikus míg a fű nem."

2012. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A Herbál lehet látnok zsályából, szűzherbárból.. jóformán mindenből ami "elszívható" akár dohány is.

Ugyanis előállításánál a hatóanyagot be tudod áztatni bármibe. (mielőtt írnád.. nem komoly kémia funkció csak 1 kis kotyvasztás)

2012. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ne is haragudj, de az írásaidat elolvasva az jön le hogy csak lökedet az innen-onnan össze szedett infóidat, de fogalmad semmi az egészről. A herbál az herbál a látnokzsálya meg látnokzsálya. A látnokzsálya használat után igen intenzív LSD-hez hasonló halucinációról számoltak be. Herbál még sose hallottam hogy valaki halucinált volna. A herbál az mikor fognak valami hangzatos nevű növényeket, aztán lefecskendezik JVH-val, vagy hasonlóval. A Látnokzsálya meg Látnokzsálya.
2012. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Másrészről ha szerinted a herbál 85%-ban hasonló flest ad mint a marihuána, akkor barátom te valami majorannát vagy pizzafűszert kaphattál amibe max egy csipet herbált bele tettek.
2012. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Semmit nem kaptam, én tettem rá a növényre a hatóanyagot..
2013. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na hát akkor meg pláne valami elég kókány lehetett.
2013. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!