Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbal fű (rossz utóhatások...

Herbal fű (rossz utóhatások nem akarnak megszűnni. )?

Figyelt kérdés
Szerda este kicsit beittunk haverokkal és amikor indultunk volna haza elszívtunk egy herbal cigit. 2 körig bírta mindenki. ahogy kifújtam a füstőt, BÁMM beflesseltem, mintha a mátrixban lennék. azóta már 2szer aludtam, de egyszerűen nem megy ki. de ez már nem a rendes hatása, hanem valami egész más. gyorsan ver a szívem, remegek, pánikolok. nagyon félek, hogy nem fog elmúlni. kérlek segítsetek!
2011. dec. 30. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyugi.relax semmi gond. Haver voltak már ilyen kérdések de hidd el el fog múlni csak nem tudom mikor haveromnak 3 nap volt valakinek 2 hét de van olyan is akinek nincsenek ilyen gondjai. Szóval szerintem ne bomolj ezen el fog múlni és legalább ez az emlék annyira benned lesz hogy nem csinálod anymore. Remélem meg tudtalak nyugtatni.
2011. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi. Most kicsit megnyugodtam. Azért paráztam be annyira, mert volt itt egy gyerek, aki teleírkálta az oldalt a megszűnni nem akaró rossz érzéseivel. Nemtudta ő se, hogy mitévő legyen. Azt mondta, hogy 4 hét után megszűntek ezek a panaszok, bár még kicsit tompa.

Remélem igazad lesz, korházban nem akarok kikötni, hogy aztán begyógyszerezzenek. Egy biztos: még egy kib*szott szál cigit se fogok ezentúl elszívni, nemhogy füveset!

2011. dec. 30. 14:52
 3/14 anonim ***** válasza:
gebasz lassan ürül ki a JWH, és közben mindenféle disznó tüneteket csinál. én mint fogyasztó azt mondom normális, de nem vagyok neurológus.
2011. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
kell neked belemenni a hülyeségbe. majd most tanulsz belőle:) idióta
2011. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
utolsó: anyád is idióta volt amikor megszült téged. De osszad csak az észt, se**fej marha.
2011. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

na m*st azt*n j*l m*gmondt*d "ember" :) Legközelebb akkor szólalj meg, ha külön neked írok;)

nem nézem le egyébként a füveseket sem, de minek kell hülyeséget szívni? A fűnek legalább tudnátok hogy mi a hatása, és nem szoronganál napokig/hetekig, úgy, hogy még azt sem tudod, mikor jössz ki belőle. Ezért tényleg megéri belevágni a hülyeségbe..és ha jól tudom, mégcsak nem is olcsóbb mint a fű.

2011. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Ez most pszichés, az agyadban zajlik. Idő kérdése és elmúlik.

drogriporter.hu

2011. dec. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
én 5 éve füstölöm a herbált,napi g-t,és egyszer lettem rosszul tőle 10 percre összesen.a tömény szesz,még mindig nagyobb méreg....gyerekszervezeted van....bár inkább csak bemagyaráztad magadnak a parát sztem.INFRAszaunázz 1 et.üdv.
2011. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne szívj ilyen szart, nem éri meg.. Könnyen rosszul leszel tőle, van vagy 20 fajtája, van amelyiktől jól érzed magad van amelyiktől csak szarul leszel, nagyon rizikós anyag. Ha már szívsz akkor inkább fű, árkategória ugyanaz, nehezebben hánysz be tőle, és nem pánikolsz.
2011. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Swissboy válasza:
20%
Ne parázz ! Elfog múlni minden féleképen ! Herbalt peddig ne nagyon keverd alkoholal !
2011. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!