Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13,5 éves vagyok, kb.4 hónapja...

13,5 éves vagyok, kb.4 hónapja dohányzom (napi 2-3).2 hete leszoktam, már nem gyújtok rá. Az lehet h ezek után megállok a fejlődésben, vagy ennyi idő alatt nem lehet nagy baj? . (magasság, mell stb. )

Figyelt kérdés
én is tisztában vagyok vele, h nagyon fiatal vagyok, épp ezért szoktam le, rossz indulatú válaszokra nem vagyok kíváncsi.

#dohányzás #leszokás #fejlődésben
2012. nov. 17. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem állsz meg az baromság...ha lehet azért ne szivj....de komolyba..mert vitamin relativ kevés van a cigiben:)ok:)?no para,de passzold a cigit
2012. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy állsz le, de jól tetted hogy abba hagytad. hidd el késöbb sokkal nehezebb lett volna leszokni mint most amikor még nem annyira a mindennapjaid része. Látom több ismereösömön akik 30 körül vannak hogy milyen nehezen állnak le vele X év után.
2012. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz.
2012. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dorcyy99 válasza:

nekem sikerült...13/L

fiú vagy vagy lány?

2012. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lány
2012. dec. 12. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy ennyitől megállnál a fejlődésben, bár nem tett jót neked, az tuti.

Gondolom azért dohányzol ennyi idősen, mert a tiltott gyümölcs édesebb. Inkább szexelj! Mert attól nem lesz semmi bajod, persze csak ha védekezel. Jobb, mint a bagózás.

2013. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!