Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 172 cm magasságú lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

172 cm magasságú lánynak mekkora az ideális mellméret?

Figyelt kérdés
vékony, kicsit izmosabb alkatú.

2012. aug. 31. 20:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy persze melltartó méretben értem... (75B 80B stb)
2012. aug. 31. 20:09
 2/9 Hole Hunter ***** válasza:
0%
Valszeg eddig az összes pasid azért nyaggatott, h csináltass nagyobb melleket...ugye?
2012. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Kedves lánynak minden mellméret ideális! :D
2012. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem nyagattak, most leszek 18 és még nem is volt soha pasim.:) És nem azért mert ronda lennék. Másrészt csak kíváncsi voltam, hogy mások hogy gondolják, hogy mekkora ehhez a magasságomhoz a megfelelő mellméret. Hátha megegyezik-e az enyémmel...
2012. aug. 31. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem a magasságnak pont semmi köze nincs a mellmérethez.. de te tudod. egy 75B minden lányon jól áll:)
2012. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Pedig általában van köze hozzá, rengeteg olyan esettel találkoztam már, hogy aki vékony magas lány volt annak kisebb volt a melle, aki alacsonyabb, ducibb, annak pedig jóval nagyobb...

köszi a választ:)

2012. aug. 31. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
az alacsonyabb ducibbnak pont azért volt nagyobb a melle mert ducibb. tehát ha a magas lány is duci lenne, neki is nagyobbak lennének a mellei:D és vannak alacsony lányok is pici cicikkel:DD
2012. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem a magasság baromira nem függ össze a mellmérettel, de a 75b az átlagos mell.
2012. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De a magasság és a súly és a mellméret is összefügg(genetikai gyakoriság). Neked is 75B az ideális.
2012. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!