Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnám a paimat leszokt...

Hogyan tudnám a paimat leszoktatni a marihuánás cigiről?

Figyelt kérdés
A barátom 16 éves és két hónapja marihuánát szív, de elég gyakran (hetente2x). Sokszor mondja hogy nagyon kívánja. Ha a haverokkal megy bulizni akkor mindig betépve megy haza.. Múltkor énis elmentem vele és hiába mondtam neki hogy ne szívjon, ő nem hallgatott rám. már azon gondolkodom hogy beszélek a szüleibel, de nem akarom lebuktatni... Viszont sokszor feszült és ha megkérdezem miért akkor azt mondja azért mert most füvezni szeretne.. Hogy tudnám leszoktatni? Segítsetek!

2012. dec. 6. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktasd át a piára
2012. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy mikor kívánja, tedd szét neki a lábad! :))
2012. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy sokkolót, az kábítóbb élmény lesz neki :)
2012. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Jajj.Miért akarod te leszoktatni ? Azt hiszed hogy ha inna vagy cigizne jobb lenne ? Annyira szeretem ezt az írdatlan nagy álszentséget


Jegyzett adatok vannak arról hogy a cigi és az alkohol mennyivel roszabb mint a fű


Ne akard leszoktatni mert ha nem akar úgysem fog és csak balhé lesz belőle.Inkább mond hogy heti egy adagra csökkentse mert szerintem ez már sok.Még most nem baj de 10 év múlva nagyon elfog tompulni ezzel az adaggal.

2012. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert szerinted heti 1-től nem fog eltompulni az agya? Dehogynem, főleg ha 16 éves, akkor még nagyon is szüksége van rá, hogy teljesen kihasználja az agyát, egyáltalán nem jó, ha ilyen idősen szív. Mivel a fű nem addiktív, ezért ha már függőség alakult ki nála, akkor az egyértelműen pszichésen vezethető vissza.


Amit tehetsz, az az, hogy ahogyan csak tudsz, segíts neki a lelki gondjai megoldásában, mert nagy valószínűséggel a fűben látja a gyógyírt a mindennapi problémái elfeledtetéseiben. A marihuana kifejezetten ezen problémák elfeledtetésére egy időre, de ez a problémákat nem oldja meg, pedig neki arra lenne a legnagyobb szüksége.

2012. dec. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!